Mūsu klienti stāsta par mums
Gatis Merzvinskis
Vadošais partneris, Patentpilnvarnieks | Pētersona Patents
Paldies! Gleznošanas pasākums ir izdevies! Kolēģiem patika!
Noteikti izmantosim Jūsu pakalpojumus līdzīgu pasākumu organizēšanai!

Paldies Jums!
Kristīne Kalniņa
Nodaļas vadītāja, personāla nodaļā Gjensidige
Jau pati gribēju Jums šodien rakstīt un teikt "paldies", jo mums tiešām viss ļoti patika. Puiši bija tik jauki un atsaucīgi :) Vējdzirnaviņu darbnīcā gandrīz nebija vietas pie galda. Dziļā pēcpusdienā pat kolēģi, kuriem nebija bērni uz pasākumu nāca taisīt saviem mazajiem vējdzirnaviņas :) Un arī akmentiņu apgleznošana bija ļoti jauka, vienā mirklī, kad gāju garām dzirdēju, ka bija arī izglītojošas sarunas kā, piemēram, kuras krāsas sajaucot var dabūt brūnu krāsu, kā saglabāt krāsas noturību, kā izvēlēties pareizās otiņas utt. Tiešām viss bija brīnišķīgi. Arī komunikācija gan pirms pasākuma, gan pēc tam ar Edgaru, lai vienotos par visām tehniskajām niansēm bija ļoti ātra un pozitīva. Tiešām liels prieks sadarboties ar tik jaukiem cilvēkiem kā jūs :)
Jūlija Titova-Reitere
Personālvadības vadītāja City Service
Milzīgs paldies par tik foršām emocijām! Viss bija tā, kā tika gaidīts! Lai jums veicās!
Jolanta Gaudieša
Personāla vadītāja Kaija
Liels paldies par pasākumu, lieliski noorganizēts, pārdomāts ar ļoti jauku un atsaucīgu vadītāju! Šodien sapulcē darbinieki teica paldies par brīnišķīgo iespēju! Tie, kuri netika, nožēloja, ka nav atnākuši! :)
Beate Racene
Ļoti novērtēju sadarbību - mūsu darbinieki priecājās gan par iespēju izmantot boksa maisu, gan, protams, relaksēties ar masāžu. Meitenes, pateicoties Jums, tika skaisti sapucētas, un ballē izskatījās lieliski. Liels prieks, ka make-up meistare laiku nežēloja, un katru meiteni sapucēja pēc individuālajām vēlmēm un patikas.

Noteikti vēlamies sadarboties vēl – jūsu sniegtā palīdzība lieti noderēja laika taupīšanā – parasti šādi pārsteigumi no A-Z bija jāplāno pašiem. Šādas aktivitātes mūsu darbiniekiem paredzētas regulāri, tāpēc noteikti izmēģināsim vēl daudzus no jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.
Sanita Serpuhova
Produktu līnijas vadītāja Swedbank
Liels paldies! Visiem patika! Atsauksmes bija labas!
Tā kā, šī bija kā dāvana no vienas nodaļas citai, tad man pašai bija ļoti interesanti, kā tas strādās. Liels paldies! :)
Mūs izvēlas