Komandas saliedēšanai
Komandu pasākumi darbiniekiem Jūsu birojā.
Walking Fox
Walking Fox piedāvā uzņēmumiem iepazīties ar vienkāršiem veselības veicināšanas pasākumiem, kuri ir pielietojami patiešām ikvienā darba vietā, lai mazinātu tos veselības riskus, ko rada darba vide.

Darba vingrošana īpaši piemērota visiem sēdoša darba darītājiem, personām ar augstu psihoemocionālo stresu darba, kā arī ikvienam, kam darba pienākumu veikšanai ilgstoši jāpielieto vienveidīgas ķermeņa pozas (darbs pie konveijera, autoremonta darbnīcā u.tml.).

Darba vingrošanas pasākumu mērķis ir vairot darbinieku izpratni par ikdienas fizisko aktivitāšu nozīmi veselības nostiprināšanā un slimību profilaksē, izveidot jaunus paradumus veselības nostiprināšanā un uzturēšanā, kā arī paaugstināt darbinieku motivāciju caur darba devēja izrādītajām rūpēm par darbinieku veselību.

Nodarbībai nav nepieciešams sporta apģērbs vai apavi.
Optimālais dalībnieku skaits līdz 20.
No 75 EUR
Minigolfa vakars
Minigolfa spēle notiek 18 celiņos ar dažādām figūrām un ierobežojumiem. Katrā laukumā ir viena bedrīte vai figūra, kurā jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Lielā golfa mazais brālis "Minigolfs" piedāvā minigolfa spēles vakaru Mežaparkā:
· Divu stundu gara aktīva atpūta brīvā dabā;
· Nesteidzīga atpūta īpaši JUMS izgaismotā minigolfa parkā;
· Īpašs spēles inventārs, kas piemērots spēlei tumsā;
· Spēles pamatu apgūšana un "knifiņu" atklāšana;
· Interesanti un grupas noskaņojumam pielāgoti spēles noteikumi;
· Vieta, kur novietot līdzi paņemtās uzkodas;
· Uzvarētāja apbalvošanas ceremonija.

Norises laiks: 21:00 – 23:00, Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembris
Ieteicamais dalībnieku skaits: līdz 40 personām.

Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Interaktīvas viktorīnas - spēļu šovi
Spēļu šovi – Interaktīvas viktorīnas un aktivitātes.

Tā ir multimediāla un interaktīva izklaides un balsošanas sistēma pasākumiem! Nekādu papīra lapiņu un zīmuļu – atbildes uz viktorīnu jautājumiem tiek sniegtas ar īpašām bezvadu pultīm un punkti tiek skaitīti automātiski.

Tas izskatās līdzīgi, kā zināmās TV spēles, piemēram, «Gribi būt miljonārs?», «Prāta banka», «Jeopardy» u.c. taču jūsu pasākumā un daudz jautrāk! Atbilstoši pasākuma tematikai un klienta vajadzībām, tiek izveidotas dažādu jautājumu un aktivitāšu kārtas. Pateicoties plašajām iespējām, var izmantot daudzas papildspēles un izklaides iespējas, piemēram, virtuālās zirgu skriešanās sacīkstes, laimes ratu, talantu konkursu ar auditorijas balsošanu u.c. Viktorīnu var spēlēt gan komandās, gan individuāli. Ir iespējams pielāgot individuālu dizainu, jautājumus un aktivitātes atbilstoši pasākuma scenārijam.

Spēļu šovu sistēmu iespējams izmantot arī, lai novērtētu darbinieku viedokli, kā arī izstādēs un semināros, lai uzzinātu klientu viedokli. Turklāt ir pieejama arī iegūto datu analīze par katru jautājumu.


Papildus nepieciešams ekrāns vai projektors un apskaņošana.
Pakalpojums pieejams - LV, ENG, RUS valodās
Cenas norādītas bez PVN

No 550 EUR
Minigolfs ar kolēģiem
Minigolfa spēle notiek celiņos ar dažādām figūrām un ierobežojumiem. Katrā laukumā ir viena bedrīte vai figūra, kurā jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Lielā golfa mazais brālis "Minigolfs" piedāvā:
· Trīs stundu gara aktīva atpūta brīvā dabā vai birojā;
· Jautrība un sportiska spriedze;
· Spēles pamatu apgūšana un "knifiņu" atklāšana;
· Interesanti un grupas noskaņojumam pielāgoti spēles noteikumi;
· Viss spēlei nepieciešamais inventārs;
· Uzvarētāja apbalvošanas ceremonija.

Cenas norādītas bez PVN
No 440 EUR
Novusa turnīrs

Novuss ir iecienīta spēle gan brīvā dabā, gan iekštelpās. Var spēlēt gan liels gan mazs, gan vecs gan jauns.
Novuss ir stratēģiska spēle, kas palīdz asināt prātu, lai uzveiiktu pretinieku, kas vienmēr lieti noder darba vidē, domāt un bot soli priekšā klientam, lai zinātu kā palīdzēt!
Lai uzvar labākais!

Cenas norādītas bez PVN
No 100 EUR
Interaktīvā pilsētas kvesta spēle
Spēles laukums ir pilsēta. Pa Rīgas centru ir izkaisīti virtuālie kontrolpunkti. Katra komanda saņems iPad, kurā ir atvērta spēles aplikācija. Tajā Jūs redzēsiet kontrolpunktus kartē un kad nokļūsiet kādā no kontrolpunktiem, jums būs jāizpilda uzdevums – jautājums vai aktīvs/jautrs foto izaicinājums.
Spēles laikā komandām būs jāveic dažādi uzdevumi, kas pārbaudīs dalībnieku spējas orientēties, socializēties, plānot veicamo darbu kārtību un strādāt komandā.
Spēlējot šo spēli, būs iespēja jautri pavadīt laiku ar kolēģiem, darot ko pilnīgi atšķirīgu nekā parasti, tādejādi labāk iepazīstot vienam otru, paralēli izstaigājot skaistas vietas Rīgā, pavadīt dažas stundas aktīvi darbojoties, un ieraugot detaļas, ko ikdienā nepamanām - forša iespēja paraudzīties uz Rīgu ar citām acīm.
Komandas, kuras dotajā laikā izpildīs visvairāk uzdevumus un tās, ar vislabākajām bildēm, kas atbilst uzdevumiem, saņems balvas.

Spēles ilgumu var izvēlēties, bet mēs iesakām 2,5 - 3 stundas. Komandas veidojam no 5-8 cilvēkiem lielas.

Spēles sākuma un beigu punkts var tikt mainīts atkarībā no situācijas. Pēc spēles baigām tiks izveidots virtuāls foto albums ar spēles laikā uzņemtajām fotogrāfijām, ko spēles dalībnieki vai uzņēmums var izmantot savām vajadzībām.

Papildus iespējas:
Šī spēle ir lielisks veids kā uzņēmuma vadība var redzēt kā darbinieki strādā un sadarbojas izklaidējošos un vienlaicīgi izaicinošos apstākļos. Spēli var piemērot Jūsu uzņēmuma vajadzībām – mēs varam pievienot jautājumus no iepriekš notikušām mācībām, likt spēles dalībniekiem atbildēt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmuma misiju un vērtībām, ielikt video ziņas no uzņēmumā svarīgiem cilvēkiem, produktu attēlus un citas lietas.
Spēli iespējams izveidot citā pilsētas daļā vai jebkurā citā vietā.


Cena norādīta aptuveni 10 personām
Cenas norādītas bez PVN
No 400 EUR
Karaokes sadziedāšanās

Paņem mikrofonu un sajūties kā superzvaigzne. Dziedi savas mīļākās un pilnīgi jaunas dziesmas.
Uzrīkojat ofisa dziesmu svetkus, sadziedāšanas pasākumu vai paši savu karaokes čempionātu. Tas viss ir iespējams!

Brīžus, kad vajadzēs atelpu no dziedāšanas, noskaņu papildinās dažāda stila mūzika vai vadītāja vokālā programma.


Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Virtuālās realitātes izklaide birojā

Vai zini kas ir virtuālā realitāte? Tā ir datora radīta trīsdimensiāla vide kurā Jūs varat mijiedarboties ar redzamajām lietām, lai to panāktu, ir nepieciešama speciāla VR sistēma.

Atšķirīgi no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiska domāšana bet arī fiziska izturība, jo jau pēc piektās spēles minūtes, jutīsiet kā viss ķermenis tiek fiziski nodarbināts.

Mūsu piedāvājumā ietilpst līdz pat 35. un vairāk spēlēm, ar visdažādākiem žandriem. Varēsiet iejusties profesionāla kalnu slēpotāja, lokšāvēja, zombiju iznīdēja un daudzās citās lomās. Uzrīko turnīru un sacenties ar kolēģiem par augstākajiem rezultātiem.

Pakalpojuma ilgums no 2-8h
Iesakām rēķināt vismaz 10 minūtes uz katru darbinieku.

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Andžeja Grauda bungu skola

Bungu spēlēšana paātrina sirdsdarbību un asinsriti gluži kā aerobais treniņš. Šī procesa laikā tiek nodarbināta gan kreisā (racionālā, lineārā), gan labā (radošā, intuitīvā) smadzeņu puslode.

Team building aktivitāte - bungu aplis, kas rada iespēju iepazīt kolēģus citā līmenī. Tas ļauj iepazīt sevi cita līmenī. Bungu skaņa un ritms ir jāizlaiž caur ķermeni un jāsajūt.

Bungu spēlēšana tiešā veidā vieno cilvēku ar Zemes vibrācijām, palēninot mūsu smadzeņu viļņus līdz 8 cikliem sekundē, kas ir tāda pati frekvence kā mūsu planētai, turklāt bungu spēle dziedē arī cilvēka enerģijas lauku.
Spēlējot bungas mēs arī kļūstam pārliecinošāki un drošāki par sevi un savām spējām.
Bungošana un mūzika maina veidu,kā mēs redzam cilvēkus , apstākļus un notikumus sev apkārt.


Cenas norādītas bez PVN
No 270 EUR
ARKADE.LV retro spēles!

BVisas jūsu bērnības mīļākās Arkādes un Konsoļu spēles vienā Retro Arkādē, kuru Jūs varat pasūtīt uz savu pasākumu jau tūlīt.
Atgriezies savā bernībā vai aizved turp savas atvases Arkāde ir ērti pārvietojama un noliekama uz jebkura galda vai stabilas virsmas
Izbaudīt īstu sacensību garu darba dienas vidū!

Arkāde ir ražota un programmēta Latvijā

Cenas norādītas bez PVN
No 120 EUR
Galda futbols
Gandrīz jau kā īsts FIFA čempionāts, tikai mazākā izmērā un bez liekas fiziskās piepūles 90 minūšu garumā. Čempionāts biroja galda futbolā. Uzvarēs tas, kurš noteiktajā laikā visvairāk iesitīs bumbas pretinieka vārtos. Darbošanās notiek gan komandās, gan dueļos.

Piedāvājumā: 4 daldi, par papildus galdiem +50 EUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda teniss
Galda teniss ir interesanta un aizraujoša spēle dažādos pasākumos. Tā ir viegla un aizraujoša izklaide. Tas sevī aptver gan fizisku slodzi, gan atpūtu nos smagākas darba dienas.

Pārspējiet savus kolēģus ar savu reakciju un veiklību bumbiņspēlē. Spēle notiek uz punktiem un uzvarētājs var būt tikai viens, kā jau īstās spēlēs pienākas. Kļūstiet par savas darba vietas pirmo raketi galda tenisā!

Pakalpojumā ietilpst 4 galdi, par papildus galdiem +50 RUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda hokeja čemionāts
Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties!
Uzrīkojiet savā darba vietā vai darba pasākumā paši savu hokeja čempionātu. Pie tam, tam nebūs vajadzīgs ne ledus laukums, ne slidas, nedz arī lielās hokeja formas. Uzrīkojiet galda hokeja čempionātu.

Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties! Šī būs arī lieliska koletīva un komandas saliedēšanas spēle un iespēja. To varat spēlēt gan komandās, gan viens pret viens. Klusāk kā īstā hokeja arēnā, diez vai sanāks.


Pakalpojumā ietilpst 4 galdi

Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
Retro Gaiming
Vai Tu esi spēlējis deviņdesimto gadu spēles? Vēlies iegūt nostaļģisku sajūtu un atcerēties tos laikus kad video kvalitātei nebija tik liela nozīme? Tev ir iespēja to izbaudīt atkal! Mēs piedāvājam mazu retro gaming sistēmu tavam pasākumam, kurā Tu vari iegrimt nostaļģijā ar Super Mario Bros, Tanciņiem, Mortal Kombat un vēl daudzām citām populārākajām veco laiku spēlēm!
Profesionāls personāls, kas palīdzēs parūpēties par izcilu sistēmas darbību!
Ir pieejamas vairākas spēles kurās darbinieki var izaicināt viens otru uz duēli. Tas dod iespēju uzrīkot turnīru ar apbalvojumiem labākajiem spēlētājiem.

Cenas norādītas bez PVN
No 230 EUR
AUTOSACĪKŠU SIMULĀTORS
Iejūties autosportista ādā! Izbrauc pasaules slavenākās autosacīkšu trases virtuālājā realitātē vai uz trīs ekrānu sistēmu. Izaicini kolēģi un sacenšaties par labākajiem apļu laikiem, vai arī piesakot divas sistēmas, sacenšaties viens pret otru uz vienas sacīkšu trases. Komplektācijā iekļauts pilns serviss, sākot ar nepieciešamo aparatūru un autosacīkšu spēlēm, beidzot ar tehnisko personālu pasākuma laikā.

Vai zini kas ir virtuālā realitāte? Tā ir datora radīta trīsdimensiāla vide kurā Jūs varat mijiedarboties ar redzamajām lietām, lai to panāktu, ir nepieciešama speciāla VR sistēma.

Ir iespējams arī noorganizēt turnīrus ar apbalvojumiem par labākajiem rezultātiem.

STANDARTA KOMPLEKTĀCIJĀ IETILPST:
*Oculus rift VR sistēma
*VR ready gaming PC
*Racing SIM krēsls ar stūri un pedāļiem
*TV statīvs
*VR Racing spēle "Project Cars"
*40 collu TV ekrāns
*Tehniskais atbalsts pasākuma laikā
*Apkalpojošais personāls (1-2 cilvēki)
*Aparatūras īre, uzstādīšana un novākšana


Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Sietspiedes darbnīca
Savu nosaukumu sietspiedes tehnika ieguvusi pateicoties trafareta drukas patentam, kurš izdots 1907.gadā ar nosaukumu angļu valodā Silk screen printing – „zīda sieta apdruka". Tiek uzskatīts, ka šis drukas veids radies jau tālā senatnē, taču savu mūsdienīgo veidolu trafareta druka ieguvusi pagājušā gadsimta vidū.
Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Pateicoties tehnoloģijas īpatnībām, sietspiede var tikt izpildīta kā uz plakanām, tā arī uz cilindriskām virsmām, kā arī uz jebkura materiāla – uz papīra, plastikas vai polivinilhlorīda virsmas, uz stikla, keramikas, metāla, ādas u.c virsmām.

Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Komandu Viktorīna "Domā Līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. Aizraujošs pasākums 2h garumā. Dažādas tēmas,kas būs pa zobam ikkatram, jo pavisam noteikti pareizās atbildes būs tepat vien mēles galā.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt kolēģus gan kā komandas biedrus, gan arī izspēlēt spēli individuāli!

Komandu viktorīna, kas lieliski saliedē kolektīvu un sniedz azartisku izklaidi.
Parasti komanda sastāv no 3-6 dalībniekiem. Spēlei nav vecuma ierobežojuma. Jo plašāka vecuma amplitūda, jo lielākas iespējas uzvarēt!

Spēles laukumā ir redzamas 20 tēmas – desmit katrā spēles puslaikā. Katrā tēmā sastopami 5 jautājumi ar vērtību diapazonu 30-100 punkti. Katra komanda pamīšus izvēlas tēmu un jautājuma vērtību.

Atbilžu iesniegšana notiek ar mobilo ierīču palīdzību. Katram jautājumam ir pieejamas vismaz četras atbilžu versijas un 30 sekunžu apdomu laiks.

Iespējamās pasākuma valodas: LV un ENG
Spēli iespējams spēlēt gan komandās, gan arī individuāli.
Spēlē ir iespējams iekļaut arī īpaši Jūsu uzņēmumam sagatavotus jautājumus.

Atkarībā no dalībnieku skaita, spēlētāji tiek sadalīti komandās. Spēlētāji vienojas par savu komandu nosaukumiem.
Spēles laukumā tiek atklātas spēles pirmajā puslaikā pieejamās tēmas un jautājumu vērtības no 30-100 punktiem.
Katra tēma sastāv no 5jautājumiem, kas var būt pieejami gan tekstuāli, attēlu veidā vai muzikāli.

Katra komanda pamīšus izvēlas jautājumu un tā vērtību, ko atbildēs visi dalībnieki. Tiklīdz jautājums ir nolasīts, tā sākas 30 sekunžu laika atskaite un komandām jātiek pie pareizās no četrām piedāvātajām atbildēm.
Ja komanda uz jautājumu ir atbildējusi uz jautājumu pareizi, tad tiek nopelnīti tik punkti, cik vērts bija jautājums. Savukārt ja tiek sniegta nepareiza atbilde vai atbilde netiek iesniegta vispār, tad punkti jautājuma vērtībā tiek zaudēti.
Pēc katra jautājuma uz spēles ekrāna būs redzams, kuras komandas iesniegušas pareizas/nepareizas atbildes, kā arī spēles rezultātu tabulu.

Šādi paši nosacījumi ir arī tādās spēles, kas tiek aizvadītas individuāli. Komandu vietā jautājumus un to vērtības pamīšus izvēlas dalībnieki.


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
IEPAZĪSTI RĪGU NO CITA SKATU PUNKTA
Šī ir jautra, aizraujoša un izzinoša orientēšanās programma, kuras laikā iepazīsiet Rīgu no cita skatu punkta. Garlaicīgi nebūs!
Noteiktajā vietā un laikā tiekamies un viss, kas jums vajadzīgs, lai piedalītos šajā iedvesmojošajā skrējienā ir:
1. Labs garastāvoklis
2. Laikapstākļiem atbilstošs apģērbs
3. Viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

Jūs tiksiet sadalīti komandās (pa 4 līdz 6 dalībniekiem vienā komandā), pēc tam lejupielādēsiet mūsu aplikāciju savos viedtālruņos un Jūsu piedzīvojums sāksies!

2h laikā Jums kopā ar komandu būs jāatrod punkti kartē. Kad nonāksiet punktā, Jūsu telefonā atvērsies uzdevums, kas Jums būs jāizpilda. Uzdevumi ir dažādi: gan prāta uzdevumi, gan foto un video uzdevumi, gan klausīšanās un minēšanas uzdevumi.
Orientēšanās laikā Jūs no tiesnešiem iespējams saņemsiet vēl papildus uzdevumus.

Noslēgumā visas komandas satiksies vienuviet finiša punktā un tiks paziņoti uzvarētāji jeb komanda, kas noteiktajā laikā apmeklējusi visvairāk punktus un visprecīzāk veikusi uzdevumus.

Papildus piedāvājumā, ņemot vērā Rīgas teritoriju, kurā vēlēsieties veikt šo spēli, varam iekļaut arī kādas konkrētas vietas (muzejs, bārs, degustācijas, apskates vieta, kultūrvēsturisks objekts) un paplašināt programmu ar šajās vietās ieejamo un adaptēto piedāvājumu. Šādā gadījumā jārēķina, ka programma būs ilgāka par 2 h.

KAS JUMS JĀDARA?
Jāpadomā, vai ir kāds Rīgas rajons vai vieta, kurā Jūs labprātāk gribētu lai norisinās orientēšanās spēle.
Jānodefinē cilvēku skaits, lai varam apjaust komandu skaitu.
Jānodefinē valoda, kurā programma norisināsies.
Jāierodas laicīgi norunātajā vietā un laikā un jāļaujas piedzīvojumam!

Cenas norādītas bez PVN
No 600 EUR
CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase
CAPS! ir saldumu ražotājs, kas katrā savā konfektē ieliek īstumu. Īstus rabarberus, dzērvenes, pīlādžus, aronijas un cidonijas, upenes smiltsērkšķus un vēl un vēl... tieši tā, lai izceltu un saglabātu katras
ogas un augļa unikālo garšu.
CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase ir reize, kad ļoti garšīgas sarunas notiek un kad personības atklājas. Kolēģi savā starpā atklāj viens otru citādāk, saredz un sadzird cilvēkus sev apkārt. Sajūt viņus pa īstam klāt esošus.

CAPS! šokolādes gleznošanas meistarklase atstāj pēcgaršu.


No 280 EUR
Karikatūrists birojā - Dzintars Melnis
Karikatūrists darbojas līdzīgi kā vīruss: neuzkrītoši ierodas pasākumā, ērti iekārtojas tā epicentrā, un jau pēc brīža pa telpu staigā smaidoši un ķiķinoši cilvēki ar A4 formāta lapām rokās.

Sekas šai darbībai nemainīgas – izdevies līksms pasākums un dāvanā karikatūra katram pasākuma dalībniekam.

Viena cilvēka zīmēšana nav ilgāka par 5 minūtēm, līdz ar to stundas laikā pie individuālām karikatūrām tiek vidēji divpadsmit cilvēki. Tas arī būtu galvenais, ar ko jārēķinās, uzaicinot karikatūristu uz pasākumu – paredzamais personu skaits un karikatūrista iespējas tos uzzīmēt noteiktajā laika limitā.

Dzintars Melnis ir karikatūrists ar pieredzi. Pirmās karikatūras publicētas 1993. gadā, žurnālā "Dadzis". Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: Dadzis, Nedēļa TEV, Neatkarīgā Rīta Avīze, Rīgas Balss, Spogulis un citiem.65 EUR
Pastalu meistarklase
Pastalas var būt ne tikai svētku bet arī ikdienas aksesuārs. Tās atgriežas atkal modē.

Tādēļ piedāvājam ik vienam izgatavot savas – īpašās pastalas! Iegūt teorētiskās zināšanas par pastalu vēsturi, pastalu veidiem, materiāliem un praktiskās zināšanas kā izgatavot pastalas.

Ar unikādu dizainu, košu oderi – valkājamas ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā!


Pasalu oderi iespējams izgatavot ar uzņēmuma logo vai speciāla dizaina, saskaņojot ar uzņēmumu.
Cena norādīta aptuveni 20 personu kolektīvam
Cena norādīta bez PVN
No 860 EUR
Komandu spēle "Uzlāde"
Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenes nogurst un sāk neproduktīvi apstrādāt informāciju, ja tās ilgstoši pakļautas vienpusējai informācijas uzņemšanai un vienveidīgām darbībām. Tāpēc ļoti svarīgi ik pa laikam nomainīt darbības veidu, ļaujot smadzenēm "restartēties", lai ar jaunu jaudu un augstu efektivitāti pievērstos svarīgas informācijas uzņemšanai. Programma "Uzlāde" veidota ar mērķi palīdzēt "restartētēties" un "uzlādēties".

Šī programma var norisināties gan kā viens notikumu bloks, gan tā var tikt sadalīta vairākās daļās, piemēram, 20 un 20 minūšu blokos. Uzlādes programma balstīta uz t.s. "ice breaker" spēlēm jeb vienkāršiem uzmanības uzdevumiem ar mērķi efektīvi saliedēt un pozitīvi uzlādēt komandu.

Katrs Uzlādes uzdevums neaizņem vairāk kā 3 minūtes; tie ir pietiekami dinamiski un aizraujoši, ļaujot katram dalībniekam kļūt par daļu no spēles jeb uzdevuma. Visi dalībnieki darbojas kopā. Uzdevumos nav iekļauta publiska uzstāšanās, līdz ar to pat viskautrīgākie kolēģi vai semināra dalībnieki var atslābināties un ļauties spēlēm, nedomājot par uztraukumu, kas rodas, kaut ko darot individuāli vai saņemot publisku vērtējumu.

Programma paredzēta gan semināru pauzēm, gan kā pārsteigums kolēģiem nogurdinošas darba dienas vidū. Kā arī pēc vajadzības, var norisināties gan telpās, gan ārpus tām brīvā dabā.


Dalībnieku skaits 10-50 personas
Pasākuma valodas iespējams - LV, ENG, RUS

Cenas norādītas bez PVN
No 330 EUR
Pakavu darbnīca
Folklora vēsta, ka pakavs kļuvis par laimes nesēju pēc tam, kad Velns ieraudzījis zirgu rikšojam pa bruģi, un tā pakavi mētājuši dzirkstis. Aiz skaudības zaļš, Velns licis kalējam, lai tas ar pāris pakaviem apkaļ arī viņa nagus. Kas to būtu domājis – Velna kājas izrādījušās pārāk jutīgas pakaviem. Gudrais kalējs, izmantojot gadījumu, atteicies noņemt pakavus, kamēr Velns neapsolīs nekad neiet mājā, kur pie durvīm pakarināts pakavs. Kopš tiem laikiem pakavu karina pie durvīm.

Pakavs, kā laimes nesējs ir mīļš arī latviešiem, ne velti Latvijas Banka izdevusi viena lata monētas ar šiem simboliem, ko bieži vien nēsājam līdzi veiksmei.

Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Un, protams, neaizmirsīsim arī par laimes pakavu pie durvīm!

Tādēļ piedāvājam katram pašam pagatavot savu Laimes pakavu, kas nākamajā 2014. Zirga gadā nesīs ne tikai laimi un bagātību, bet arī pasargās no visa ļaunā.

Ja liksi ar atvērumu uz augšu, tad laime kritīs iekšā, ja liksi otrādāk, tad pasargāsi māju no visām nelaimēm, slimībām, ķibelēm, ļaunām acīm, skaudības un zagļiem.


Izdomā, ko vairāk vajag, un - karini, kā gribi! :)
No 370EUR
Tauriņu darbnīca

Tauriņa nēsāšanai piemīt elegances, individualitātes un izcilības raksturs. Lai to nēsātu ikdienā, jābūt kaut kam nedaudz vairāk kā vienkārši vēlmei nēsāt. Varētu teikt, ka tādā gadījumā tam ir jākļūst par neatņemamu ģērbšanās stila un pašas personības sastāvdaļu.

Tauriņš iemieso ikonisko veco pasauli, piederību vecajam, intelektuālismu – īstu vai tēlotu, dažreiz arī tehniskas prasmes, jo sasiet tauriņu nav nemaz tik viegli. Tie tiek šūti no dažādiem audumiem - zīda, kokvilnas un vilnas. Tie var būt dažāda lieluma un garuma, visdažādākajos toņos, tādi, kas jāsien pašam vai arī jau gatavi sasietā veidā. Tauriņš cilvēkiem liek smaidīt. Gan tiem, kas tos nēsā, gan tiem, kas tos redz. Tauriņš cilvēkiem rada prieku un iedvesmo, rada tādu gaisīgu un pacilājošu sajūtu.

Laikam ejot, tauriņš no kungu aksesuāra kļuvis par abiem dzimumiem piemērotu akcentu, atkāpies no tradicionālās formas un krāsām. Tauriņš ir aksesuārs, kas patīkami spēj papildināt veiksmīga vīrieša tēlu, savukārt sievietei piešķirs odziņu un individualitāti!


Par tauriņu izgatavotāju patiesībā var kļūt jebkurš – vajadzīga vien vēlēšanās, laiks un materiāli. Jābrīdina gan, ka šis šķietami nekaitīgais hobijs nemanāmi var kļūt par īstu aizraušanos!No 370 EUR
Kolektīva saliedēša ar Fobo momentfoto
Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Izdrukas noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.Pakalpojums ietver:

  • Fobo divām stundām, katra nākamā stunda 60 EUR
  • Neierobežotu skaitu foto izdruku
  • Piegādi, uzstādīšanu, noņemšanu un aizvešanu
  • Draudzīgu palīgu
  • Izdrukas noformējumu atbilstoši pasākuma tematikai
  • Bildēšanās rekvizītus – smieklīgas brilles, ūsas u.c.
  • Fotogrāfiju fonu – tumšu, gaišu vai tāfeli ar krītiņu (varat lietot savu fonu)
  • Digitālās bildes pēc pasākuma


Fobo pirmie Latvijā sniedza nemākslotos momentfoto priekus, un četru gadu laikā esam uzkrājuši vislielāko pieredzi gan publikas saviļņošanā, gan fotogrāfijas kvalitātē, gan klientu profesionālā apkalpošanā. To pierāda ne tikai 100% priecīgu klientu atsauksmes, bet arī profesionāļu vērtējums – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas piešķirtais sertifikāts, kas atzīst Fobo par uzticamu sadarbības partneri.

No 290 EUR
Lielā glezna
No 500 EUR
Komandu spēle "Quickfire"
Īpaši iesaistošā lietotņu spēle ar garīgiem, fiziskiem un radošiem izaicinājumiem, kas koncentrējas uz individuālām atšķirībām, riskiem un atlīdzību.
Quickfire ir konkurētspējīga lietotņu komandas veidošanas spēle. Katra komanda sāk spēli ar planšetdatoru, aprīkojuma kastīti un neliela daudzuma spēļu valūtu. Viņu izaicinājums ir atrisināt tik daudz uzdevumu noteiktā laika periodā, lai maksimāli palielinātu savus punktus, izvairoties no citām komandām un uzvarēt spēli.

Garīgie, radošie un kustīgie uzdevumi rodas dažādos grūtības līmeņos un dažādās formās – foto, video, vienīga atbilde, vairākas atbilžu iespējas, loģikas mīklas un citi!

Komandas var izvēlēties no 100 pieejamiem izaicinājumiem, katrs no tām ar atlīdzību par veiksmīgo uzdevuma pabeigšanu. Dalībnieki nevar apturēt laiku, viņi atklāj savas stiprās puses, izvēloties uzdevumus, par kurām viņi ir pārliecināti, ka var tos atrisināt. Dalībnieki ar līdzīgām stiprām spējām veido grupas, lai kopā risināt uzdevumus. Tomēr dažos izaicinājumos būs jāpiedalās ikvienam grupā, kas pieprasa izšķirošu vadību, stratēģiju un efektīvu saziņu.

Darbības ātrums pakāpeniski palielinās, jo laika ir mazs! Tas sasniedz karstuma pakāpi pasākuma noslēguma minūtēs, radot neparastu jautrības, smieklīgas un steidzamības atmosfēru.

Cenas norādītas 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 1130 EUR
Karnevāla asku darbnīca
Karnevāls ir brīnišķīga iespēja pārtapt par ko vien sirds vēlas! Un paša gatavota maska būs tieši tas, kas vajadzīgs.Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 280 EUR
Balto apkaklīšu spēle PLUS
Balto Apkaklīšu Spēļu "+" programmas princips veidots, papildinot pamata Balto apkaklīšu spēļu (https://www.youtube.com/watch?v=WXCTSnqLpKg) programmu: komandām tiek dots laiks konkrētus uzdevumus iemācīties, trennēties un izvirzīt vienu labāko triku veicēju no komandas uz spēļu finālu jeb šovu.

Programmas dalībnieki tiek sadalīti vairākās komandās, kas savā starpā cīnās par galveno balvu jeb spēļu uzvarētāja titulu. Katrai komandai tiek izsniegti rekvizīti 15 uzdevumu veikšanai. Uzdevumi ir dažādas sarežģītības, un komandas biedriem savā starpā jāvienojas, kurš no tiem konkrēto uzdevumu veiks finālā, sacenšoties ar pretinieku komandām.

Komandām tiek dotas 40 minūtes laika, lai savas komandas ietvaros trenētos veikt uzdevumus. Pēc šīm 40 minūtēm uzdevumu izpilde jāatrāda tiesnešiem, sacenšoties ar pārējām komandām. Finālā katra uzdevuma veikšanai tiek dotas 60 sekundes laika. Par veiksmīgu katra uzdevuma izpildi komanda iegūst punktus, kurus summējot tiek noskaidrots uzvarētājs.

Esam sagatavojuši gandrīz 100 interesantus uzdevumus tāpēc šajā programmā var piedalīties atkārtoti, izmēģinot arvien jaunus un nebijušus uzdevumus.

Dalībnieku skaits 10-50personas
Cenas norādītas bez PVN
No 580 EUR
Burrrzuka
Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Pozitīva burziņa sajūta garantēta! Programma balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šovu principu.

Cik gan bieži, skatoties zilajos ekrānos un redzot, kā dalībnieki smejas, izpildot kādu no raidījuma uzdevumiem, Jums ir ienācis prātā: "Es arī tā gribētu!''?. Lūk, Jums iespēja kļūt par TV šova dalībnieku.

Mēs esam atlasījuši, mūsuprāt, visaizraujošākās, vissmieklīgākās un interesantākās spēles no dažādiem šoviem, garantējot dinamisku un jautru pasākumu.

Programmā savā starpā sacenšas komandas, deliģējot katra uzdevuma veikšanai vienu vai vairākus pārstāvjus, vai veicot uzdevumu visiem kopā pēc spēļu vadītāju norādījumiem. Programma ietver uzdevumus no tādiem šoviem, kā piemēram, "Uzmini nu", "Es mīlu Tevi, Latvija!", kā arī no Krievijā populārā ''Подмосковные вечера'' vai ASV iecienītā "Minute to win it" utt.

Cenas norādītas bez PVN
No 660 EUR
Izaicinājumu čempionāts
Vai esat gatavi izaicinājumiem? Kurš no Jums visātrāk lec ar lecamauklu? Bet kurš ir vislabākais krustvārdu mīklu minētājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš uzņemsies uzbūvēt visaugstāko torni no makaroniem?

Programma paredz, ka dalībnieki tiek sadalīti komandās un katra komanda pasākuma sākumā izvelk noteiktu skaitu un krāsas izaicinājumu kārtis. Katra krāsa atbilst savam izaicinājuma uzdevuma veidam: būs gan jādarbojas radoši (piem., jāuzbūvē tornis no sērkociņiem), gan fiziski (piem., jāizlec ar lecamauklu pēc iespējas vairāk reizes 1 min laikā), gan jāpiepūl pelēkās smadzeņu šūniņas (piem., jāatrisina rēbuss), gan skatuviski (piem., uz jāsagatavo tosts pārējiem pasākuma dalībniekiem) utml.. Komandas rīcībā ir arī koferis ar dažnedažādām lietām, kas, iespējams, būs nepieciešamas uzdevumu veikšanai. Izaicinājumi veicami individuāli vai grupās, atkarībā no definētā uzdevuma kārtīs. Tos var pildīt paralēli, tāpēc komandu uzdevums - vienoties savā starpā un izveidot stratēģiju, sadalīt uzdevumus tā, lai noteiktā laikā tie realizētu pēc iespējas vairāk izaicinājumu. Programma rada "burziņa" efektu, jo izaicinājumi tiek pildīti paralēli un aktivitātēs tiek iesaistīts maksimāls cilvēku skaits – kāds šuj, kāds dzied, kāds lec, kāds fotogrāfējas utml. Katrs komandas biedrs var atrast sev interesējošu izaicinājumu, ko pildīt, papildinot komandas iegūto punktu skaitu, jo "katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek".


Cenas norādītas bez PVN
No 640 EUR
Galda teniss
Galda teniss ir interesanta un aizraujoša spēle dažādos pasākumos. Tā ir viegla un aizraujoša izklaide. Tas sevī aptver gan fizisku slodzi, gan atpūtu nos smagākas darba dienas.

Pārspējiet savus kolēģus ar savu reakciju un veiklību bumbiņspēlē. Spēle notiek uz punktiem un uzvarētājs var būt tikai viens, kā jau īstās spēlēs pienākas. Kļūstiet par savas darba vietas pirmo raketi galda tenisā!

Pakalpojumā ietilpst 4 galdi, par papildus galdiem +50 RUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.

Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.


Cenas norādītas bez PVN
no 200 EUR
Laimes rats
Vai atceries slaveno „Poļe čudes" TV šovu? Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballītei nelielā kolektīvā.

Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballīei nelielā kolektīvā. Spēles laikā jāatmin burti, atklājot vārdu, kas ir pareizā atbilde uz jautājumu. Protams, ka esam sagatavojuši grūtākos vārdus pasaules vēsturē!

Laimes rats nāk komplektā ar tiešām foršu pasākuma vadītāju, kurš pirms spēles iesildīs dalībniekus, sadalīs tos komandās un par laimi izstāstīs ar' noteikumus.

20 - 50 cilvēku kolektīvam

Cenas norādītas bez PVN

No 440 EUR
Detektīvspēle
Spēle var būt labs papildinājums jau esošajai ofisa ballītes dienas programmai. Detektīvspēle būtu piemērota brīdim, kad uzņēmuma kolektīvs vēlas piesēst pie uzkodu galda, lai uz stundu izkāptu no realitātes, vienlaicīgi asinot prāta kritisko un loģisko domāšanu. Spēles dalībnieki kopā ar vadītāju izvēlas pieņemt kādu no 10 lomām un kopīgi aizdomīgu sarunu ceļā cenšas atrisināt notikušo mistēriju.

Spēlētāju skaits līdz vienā grupā 10 personas / līdz 3 grupām vienlaicīg

*Pakalpojuma cena var mainīties atkarībā no uzņēmuma atrašanās vietas, cilvēku skaita.


Cenas norādītas bez PVN

No 200 EUR
Balto apkaklīšu spēle
Balto apkaklīšu spēles ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, savstarpēji mijiedarbojoties netipiskās situācijās. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai.

Ierodoties uz spēlēm, dalībnieki tiks sadalīti komandās. Komandām būs jāpilda dažādas sarežģītības izveicības un prāta uzdevumi. Uzdevumos komanda piedalās pilnā sastāvā vai, sekojot spēļu vadītāju norādījumiem, izvirza dalībai konkrētu skaitu komandas pārstāvju.
* kas neaizņem vairāk kā 3 h Jūsu dārgā laika* (laiku iespējams pielāgot individuāli)

* kas veidota pēc "ātrāk – veiklāk – precīzāk" principa;
* kurā uzdevumu izpildei nav vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumi;
* kurā vairums uzdevumu izpildāmi vienā minūtē, līdz ar to spēles ir aizraujošas un nav apnicīgas;
Dalībnieku skaits 10-50personas

Cenas norādītas bez PVN
No 580 EUR
FITCAMP ONLINE treniņi
Fitcamp ONLINE nodrošina kvalitatīvas fitnesa nodarbības Jums ērtā vietā un laikā (mājas, ofiss, parks.c). Viss, kas Jums ir nepieciešams ir motivācija un internets.
Nodarbības notiek Jūsu privātā grupā. Nodarbību skaitu(1,2,3x), treniņa laiku (rīta,dienas,vakara), intensitāti(zema,vidēja,augsta) nosaka klients. To ir iespējams pielāgot. Treniņa ilgums- +/- 60 minūtes (būs iespēja arī uzdot jautājumus).
Nodarbības notiek Jums ērtā laika posmā, vidējas intensitātes (bez inventāra).Nodarbības vada sertificēti treneri. LIVE nodarbību pēc tam ir iespēja skatīties atkārtoti.

Cenas norādītas bez PVN
no 230 EUR
Prāta Spēles Online
Ja Jūsu darbinieki strādā no mājām vai atrodas vairākās filiālēs visā Latvijā tad arī viņiem ir iespēja piedalīties Prāta Spēlēs! Nepieciešams tikai internets, dators vai viedtelefons.

Mūsdienīgs un interaktīvs pasākuma formāts, lai pārbaudītu savas zināšanas, uzzinātu ko jaunu un lieliski pavadītu laiku! Spēles laikā dalībnieki paši var izvēlēties savas stiprākās tēmas no piedāvātajām. Spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai. Spēles uzvarētājs ir komanda, kas pēc noteikta raundu skaita ir ieguvusi vislielāko punktu skaitu.


Cenas norādītas bez PVN
no 300 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.