Komandas saliedēšanai

Komandu pasākumi darbiniekiem Jūsu birojā.
Minimālais pakalpojuma ilgums 2h
Foto/Gif kaste ballītē
Prieks Darbā tagad pieejama jaudīga foto/gif kaste Tavām ballītēm!
Foto tiek nosūtīti uz Jūsu e-pastu. Dizains pilnībā pielāgojams uzņēmumam un notikumam.

No 500 EUR
Pakalpojuma ilgums 2h
Dīvāna eksperti
Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Pozitīva burziņa sajūta garantēta! Programma balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šovu principu.
No 920 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2-3h
Izaicinājumu čempionāts
Vai esat gatavi izaicinājumiem? Kurš no Jums visātrāk lec ar lecamauklu? Bet kurš ir vislabākais krustvārdu mīklu minētājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš uzņemsies uzbūvēt visaugstāko torni no makaroniem?

No 920 EUR
Pasākuma ilgums 2h
Triku kaujas
Triku kaujas ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, cenšoties izpildīt 1 minūtes laikā dažādus trikus. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai, gan kalpot kā atsevišķa programma. Ierodoties uz spēlēm, dalībnieki tiks sadalīti komandās. Komandām būs jāpilda dažādas sarežģītības izveicības uzdevumi - triki. Uzdevumos komanda piedalās pilnā sastāvā vai, sekojot spēļu vadītāju norādījumiem, izvirza dalībai konkrētu skaitu komandas pārstāvju.

No 880 EUR
Pakalpojuma ilgums viena diena
Novusa turnīrs
Novuss ir iecienīta spēle gan brīvā dabā, gan iekštelpās. Var spēlēt gan liels gan mazs, gan vecs gan jauns.
Novuss ir stratēģiska spēle, kas palīdz asināt prātu, lai uzveiiktu pretinieku, kas vienmēr lieti noder darba vidē, domāt un būt soli priekšā klientam, lai zinātu kā palīdzēt!
Lai uzvar labākais!
No 250 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2h
Lielā glezna
Komandas darbs, lai radītu lielformāta gleznu. Iegūtu zināšanas par krāsām, tehnikām un daudz ko citu. Tā vienmēr atgādinās par komandas spēku un būs lielisks interjera priekšmets uzņēmuma telpās.


No 500 EUR
Pakalpojuma ilgums 2h
Komandu viktorīna "Domā līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. Aizraujošs pasākums 2h garumā. Dažādas tēmas,kas būs pa zobam ikkatram, jo pavisam noteikti pareizās atbildes būs tepat vien mēles galā.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt kolēģus gan kā komandas biedrus, gan arī izspēlēt spēli individuāli!
No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums 1h
Karnevāla masku darbnīca
Karnevāls ir brīnišķīga iespēja pārtapt par ko vien sirds vēlas! Un paša gatavota maska būs tieši tas, kas vajadzīgs.
Dažādi tēli, fantāzijas lidojums un radošan darbošanās. Varam derēt, ka savus kolēģus neatpazīsiet zem maskām!


No 580 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Karikatūrists birojā - Dzintars Melnis
Karikatūrists ierodas pasākumā un jau pēc brīža pa telpu staigā smaidoši un ķiķinoši cilvēki ar A4 formāta lapām rokās.
Stundas laikā iespējams sazīmēt aptuveni 12 cilvēkus.
No 130 EUR
Pakalpojuma ilgums 4h
Pastalu meistarklase
Pastalas var būt ne tikai svētku bet arī ikdienas aksesuārs. Tās atgriežas atkal modē.
Tādēļ piedāvājam ik vienam izgatavot savas – īpašās pastalas! Iegūt teorētiskās zināšanas par pastalu vēsturi, pastalu veidiem, materiāliem un praktiskās zināšanas kā izgatavot pastalas.
Ar unikādu dizainu, košu oderi – valkājamas ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā!
No 960 EUR
Pakalpojuma ilgums 40min-1h
Komandu spēle "Uzlāde"
Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenes nogurst un sāk neproduktīvi apstrādāt informāciju, ja tās ilgstoši pakļautas vienpusējai informācijas uzņemšanai un vienveidīgām darbībām. Tāpēc ļoti svarīgi ik pa laikam nomainīt darbības veidu, ļaujot smadzenēm "restartēties", lai ar jaunu jaudu un augstu efektivitāti pievērstos svarīgas informācijas uzņemšanai. Programma "Uzlāde" veidota ar mērķi palīdzēt "restartētēties" un "uzlādēties".
No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Pakavu darbnīca
Pakavs, kā laimes nesējs ir mīļš arī latviešiem, ne velti Latvijas Banka izdevusi viena lata monētas ar šiem simboliem, ko bieži vien nēsājam līdzi veiksmei.
No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Tauriņu darbnīca
Tauriņa nēsāšanai piemīt elegances, individualitātes un izcilības raksturs. Lai to nēsātu ikdienā, jābūt kaut kam nedaudz vairāk kā vienkārši vēlmei nēsāt. Varētu teikt, ka tādā gadījumā tam ir jākļūst par neatņemamu ģērbšanās stila un pašas personības sastāvdaļu.


No 530 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2h
Kolektīva saliedēšana ar Fobo momentfoto
Izklaidējoši un paliekoši – Fobo palīdz vienoties kopējā priekā, kopējā notikumā, kopējā fotogrāfijā. Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
No 530 EUR
Pasākuma ilgums 1,5 - 2,5h
PASTAMĀNIJA. Jums pienācis pasts.
Programma, kas radītas īpaši svētku laikam. Programma var būt gan kā pasākuma centrālais notikums, gan papildināt jau esošu Jūsu radītu pasākuma scenāriju.
Svētku laiks mums daudziem saistās ar apsveikumu vēstuļu rakstīšanu un saņemšanu. Tāpēc, izceļot šo svētku tradīciju, radīta programma ''Pastamānija''.
Pasākuma daībnieki tiek sadalīti komandās vai veido komandas, balstoties uz galdiņu skaitu svinībās. Katra komanda saņem pastkasti, kurā komandai "atsūtītas" 40 svētku vēstules. Katra aploksne ir numurēta, un tajā slēpjas kāds uzdevums. Katru uzdevumu atsūtījis kāds personāžs, kuram jāpalīdz atrisināt kāds stāsts.
No 820 EUR
Spēles ilgums 1h.
Sietspiedes darbnīca
Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
Aizraujošs veids kā radīt savus unikālu dizainu un mākslas darbu vienlaicīgi! Pamēģiniet!


No 520 EUR
Mūsu klienti stāsta par mums
 • Paldies! Gleznošanas pasākums ir izdevies! Kolēģiem patika!
  Noteikti izmantosim Jūsu pakalpojumus līdzīgu pasākumu organizēšanai!
  Paldies Jums!
  Gatis Merzvinskis
  Vadošais partneris, Patentpilnvarnieks | Pētersona Patents
 • Jau pati gribēju Jums šodien rakstīt un teikt "paldies", jo mums tiešām viss ļoti patika. Puiši bija tik jauki un atsaucīgi :) Vējdzirnaviņu darbnīcā gandrīz nebija vietas pie galda. Dziļā pēcpusdienā pat kolēģi, kuriem nebija bērni uz pasākumu nāca taisīt saviem mazajiem vējdzirnaviņas :) Un arī akmentiņu apgleznošana bija ļoti jauka, vienā mirklī, kad gāju garām dzirdēju, ka bija arī izglītojošas sarunas kā, piemēram, kuras krāsas sajaucot var dabūt brūnu krāsu, kā saglabāt krāsas noturību, kā izvēlēties pareizās otiņas utt. Tiešām viss bija brīnišķīgi. Arī komunikācija gan pirms pasākuma, gan pēc tam ar Edgaru, lai vienotos par visām tehniskajām niansēm bija ļoti ātra un pozitīva. Tiešām liels prieks sadarboties ar tik jaukiem cilvēkiem kā jūs :)
  Kristīne Kalniņa
  Nodaļas vadītāja, personāla nodaļā Gjensidige
 • Liels paldies par pasākumu, lieliski noorganizēts, pārdomāts ar ļoti jauku un atsaucīgu vadītāju! Šodien sapulcē darbinieki teica paldies par brīnišķīgo iespēju! Tie, kuri netika, nožēloja, ka nav atnākuši! :)
  Jolanta Gaudieša
  Personāla vadītāja Kaija
 • Milzīgs paldies par tik foršām emocijām! Viss bija tā, kā tika gaidīts! Lai jums veicās!
  Jūlija Titova-Reitere
  Personālvadības vadītāja City Service
 • Ļoti novērtēju sadarbību - mūsu darbinieki priecājās gan par iespēju izmantot boksa maisu, gan, protams, relaksēties ar masāžu. Meitenes, pateicoties Jums, tika skaisti sapucētas, un ballē izskatījās lieliski. Liels prieks, ka make-up meistare laiku nežēloja, un katru meiteni sapucēja pēc individuālajām vēlmēm un patikas.
  Noteikti vēlamies sadarboties vēl – jūsu sniegtā palīdzība lieti noderēja laika taupīšanā – parasti šādi pārsteigumi no A-Z bija jāplāno pašiem. Šādas aktivitātes mūsu darbiniekiem paredzētas regulāri, tāpēc noteikti izmēģināsim vēl daudzus no jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.
  Beate Racene
  Tele2
 • Liels paldies! Visiem patika! Atsauksmes bija labas!
  Tā kā, šī bija kā dāvana no vienas nodaļas citai, tad man pašai bija ļoti interesanti, kā tas strādās. Liels paldies! :)
  Sanita Serpuhova
  Produktu līnijas vadītāja Swedbank
Kā tas strādā?
Izvēlieties pakalpojumu, kuru jūs vēlaties redzēt savā darbā, un piesakiet vēlamos datumus
Saņemiet pakalpojuma sniedzēja apstiprinājumu 24 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas un veiciet maksājumu
Izbaudiet "prieku birojā" jūsu izvēlētā laikā un vietā

Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.