Komandas saliedēšanai

Komandu pasākumi darbiniekiem Jūsu birojā.
Interaktīvas viktorīnas - spēļu šovi
Spēļu šovi – Interaktīvas viktorīnas un aktivitātes.

Tā ir multimediāla un interaktīva izklaides un balsošanas sistēma pasākumiem! Nekādu papīra lapiņu un zīmuļu – atbildes uz viktorīnu jautājumiem tiek sniegtas ar īpašām bezvadu pultīm un punkti tiek skaitīti automātiski.

Tas izskatās līdzīgi, kā zināmās TV spēles, piemēram, «Gribi būt miljonārs?», «Prāta banka», «Jeopardy» u.c. taču jūsu pasākumā un daudz jautrāk! Atbilstoši pasākuma tematikai un klienta vajadzībām, tiek izveidotas dažādu jautājumu un aktivitāšu kārtas. Pateicoties plašajām iespējām, var izmantot daudzas papildspēles un izklaides iespējas, piemēram, virtuālās zirgu skriešanās sacīkstes, laimes ratu, talantu konkursu ar auditorijas balsošanu u.c. Viktorīnu var spēlēt gan komandās, gan individuāli. Ir iespējams pielāgot individuālu dizainu, jautājumus un aktivitātes atbilstoši pasākuma scenārijam.

Spēļu šovu sistēmu iespējams izmantot arī, lai novērtētu darbinieku viedokli, kā arī izstādēs un semināros, lai uzzinātu klientu viedokli. Turklāt ir pieejama arī iegūto datu analīze par katru jautājumu.


Papildus nepieciešams ekrāns vai projektors un apskaņošana.
Pakalpojums pieejams - LV, ENG, RUS valodās
Cenas norādītas bez PVN

No 550 EUR
Minigolfs ar kolēģiem
Minigolfa spēle notiek celiņos ar dažādām figūrām un ierobežojumiem. Katrā laukumā ir viena bedrīte vai figūra, kurā jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Lielā golfa mazais brālis "Minigolfs" piedāvā:
· Trīs stundu gara aktīva atpūta brīvā dabā vai birojā;
· Jautrība un sportiska spriedze;
· Spēles pamatu apgūšana un "knifiņu" atklāšana;
· Interesanti un grupas noskaņojumam pielāgoti spēles noteikumi;
· Viss spēlei nepieciešamais inventārs;
· Uzvarētāja apbalvošanas ceremonija.

Cenas norādītas bez PVN
No 600 EUR
Novusa turnīrs

Novuss ir iecienīta spēle gan brīvā dabā, gan iekštelpās. Var spēlēt gan liels gan mazs, gan vecs gan jauns.
Novuss ir stratēģiska spēle, kas palīdz asināt prātu, lai uzveiiktu pretinieku, kas vienmēr lieti noder darba vidē, domāt un bot soli priekšā klientam, lai zinātu kā palīdzēt!
Lai uzvar labākais!

Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
Piedzīvojumu spēle uzņēmumam
Kopā ar kolēģiem piedalies atraktīvā saliedēšanās pasākumā jautras un aizraujošas piedzīvojumu spēles formātā. No kopīgu izaicinājumu pārvarēšanas un veselīga azarta līdz pat komunikācijas un sadarbības prasmju attīstīšanai – tas viss pieejams īpaši jūsu uzņēmumam veidotā Roadgames piedzīvojumu spēlē.

Lai uzsāktu spēli, dalībniekiem jālejupielādē Roadgames aplikācija, jāreģistrē komanda un jadodas uz jebkuru spēles teritorijā izvēlētu vietu. Komandām jāveic virkne aizraujošu uzdevumu, tostarp jāmeklē paplašinātās realitātes seifus, skrējiena laikā jāsavāc pēc iespējas vairāk virtuālo dimantu un jāatrod dažādus populārus un mazāk zināmus, bet ievērības cienīgus vides elementus.

Pēc spēles finiša komandas var apskatīt rezultātus un salīdzināt savu veikumu un punktu skaitu ar citiem spēlētājiem.

Cena no 650 EUR + PVN (30 cilvēkiem)Par katru nākamo dalībnieku (virs 30) maksa 10 EUR + PVN
No 650 EUR
ARKADE.LV retro spēles!

BVisas jūsu bērnības mīļākās Arkādes un Konsoļu spēles vienā Retro Arkādē, kuru Jūs varat pasūtīt uz savu pasākumu jau tūlīt.
Atgriezies savā bernībā vai aizved turp savas atvases Arkāde ir ērti pārvietojama un noliekama uz jebkura galda vai stabilas virsmas
Izbaudīt īstu sacensību garu darba dienas vidū!

Arkāde ir ražota un programmēta Latvijā

Cenas norādītas bez PVN
No 300 EUR
Galda futbols
Gandrīz jau kā īsts FIFA čempionāts, tikai mazākā izmērā un bez liekas fiziskās piepūles 90 minūšu garumā. Čempionāts biroja galda futbolā. Uzvarēs tas, kurš noteiktajā laikā visvairāk iesitīs bumbas pretinieka vārtos. Darbošanās notiek gan komandās, gan dueļos.

Piedāvājumā: 4 daldi, par papildus galdiem +50 EUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda teniss
Galda teniss ir interesanta un aizraujoša spēle dažādos pasākumos. Tā ir viegla un aizraujoša izklaide. Tas sevī aptver gan fizisku slodzi, gan atpūtu nos smagākas darba dienas.

Pārspējiet savus kolēģus ar savu reakciju un veiklību bumbiņspēlē. Spēle notiek uz punktiem un uzvarētājs var būt tikai viens, kā jau īstās spēlēs pienākas. Kļūstiet par savas darba vietas pirmo raketi galda tenisā!

Pakalpojumā ietilpst 4 galdi, par papildus galdiem +50 RUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Galda hokeja čemionāts
Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties!
Uzrīkojiet savā darba vietā vai darba pasākumā paši savu hokeja čempionātu. Pie tam, tam nebūs vajadzīgs ne ledus laukums, ne slidas, nedz arī lielās hokeja formas. Uzrīkojiet galda hokeja čempionātu.

Spēlētāji gatavi, ledus uzliets, ripa iemetienā. Svilpe un čempionāts var sākties! Šī būs arī lieliska koletīva un komandas saliedēšanas spēle un iespēja. To varat spēlēt gan komandās, gan viens pret viens. Klusāk kā īstā hokeja arēnā, diez vai sanāks.


Pakalpojumā ietilpst 4 galdi

Cenas norādītas bez PVN
No 150 EUR
Sietspiedes darbnīca
Savu nosaukumu sietspiedes tehnika ieguvusi pateicoties trafareta drukas patentam, kurš izdots 1907.gadā ar nosaukumu angļu valodā Silk screen printing – „zīda sieta apdruka". Tiek uzskatīts, ka šis drukas veids radies jau tālā senatnē, taču savu mūsdienīgo veidolu trafareta druka ieguvusi pagājušā gadsimta vidū.
Sietspiedes vienkāršā manuālā tehnika padara to īpaši piemērotu patstāvīgam darbam, dažādu eksperimentu un izmēģinājumu veikšanai un unikālu maztirāžas dizaina ideju relizācijai. Turklāt, drukai tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas.
Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Pateicoties tehnoloģijas īpatnībām, sietspiede var tikt izpildīta kā uz plakanām, tā arī uz cilindriskām virsmām, kā arī uz jebkura materiāla – uz papīra, plastikas vai polivinilhlorīda virsmas, uz stikla, keramikas, metāla, ādas u.c virsmām.

Cenas norādītas bez PVN
No 420 EUR
Komandu Viktorīna "Domā Līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. Aizraujošs pasākums 2h garumā. Dažādas tēmas,kas būs pa zobam ikkatram, jo pavisam noteikti pareizās atbildes būs tepat vien mēles galā.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt kolēģus gan kā komandas biedrus, gan arī izspēlēt spēli individuāli!

Komandu viktorīna, kas lieliski saliedē kolektīvu un sniedz azartisku izklaidi.
Parasti komanda sastāv no 3-6 dalībniekiem. Spēlei nav vecuma ierobežojuma. Jo plašāka vecuma amplitūda, jo lielākas iespējas uzvarēt!

Spēles laukumā ir redzamas 20 tēmas – desmit katrā spēles puslaikā. Katrā tēmā sastopami 5 jautājumi ar vērtību diapazonu 30-100 punkti. Katra komanda pamīšus izvēlas tēmu un jautājuma vērtību.

Atbilžu iesniegšana notiek ar mobilo ierīču palīdzību. Katram jautājumam ir pieejamas vismaz četras atbilžu versijas un 30 sekunžu apdomu laiks.

Iespējamās pasākuma valodas: LV un ENG
Spēli iespējams spēlēt gan komandās, gan arī individuāli.
Spēlē ir iespējams iekļaut arī īpaši Jūsu uzņēmumam sagatavotus jautājumus.

Atkarībā no dalībnieku skaita, spēlētāji tiek sadalīti komandās. Spēlētāji vienojas par savu komandu nosaukumiem.
Spēles laukumā tiek atklātas spēles pirmajā puslaikā pieejamās tēmas un jautājumu vērtības no 30-100 punktiem.
Katra tēma sastāv no 5jautājumiem, kas var būt pieejami gan tekstuāli, attēlu veidā vai muzikāli.

Katra komanda pamīšus izvēlas jautājumu un tā vērtību, ko atbildēs visi dalībnieki. Tiklīdz jautājums ir nolasīts, tā sākas 30 sekunžu laika atskaite un komandām jātiek pie pareizās no četrām piedāvātajām atbildēm.
Ja komanda uz jautājumu ir atbildējusi uz jautājumu pareizi, tad tiek nopelnīti tik punkti, cik vērts bija jautājums. Savukārt ja tiek sniegta nepareiza atbilde vai atbilde netiek iesniegta vispār, tad punkti jautājuma vērtībā tiek zaudēti.
Pēc katra jautājuma uz spēles ekrāna būs redzams, kuras komandas iesniegušas pareizas/nepareizas atbildes, kā arī spēles rezultātu tabulu.

Šādi paši nosacījumi ir arī tādās spēles, kas tiek aizvadītas individuāli. Komandu vietā jautājumus un to vērtības pamīšus izvēlas dalībnieki.


Cenas norādītas bez PVN
No 450 EUR
Karikatūrists birojā - Dzintars Melnis
Karikatūrists darbojas līdzīgi kā vīruss: neuzkrītoši ierodas pasākumā, ērti iekārtojas tā epicentrā, un jau pēc brīža pa telpu staigā smaidoši un ķiķinoši cilvēki ar A4 formāta lapām rokās.

Sekas šai darbībai nemainīgas – izdevies līksms pasākums un dāvanā karikatūra katram pasākuma dalībniekam.

Viena cilvēka zīmēšana nav ilgāka par 5 minūtēm, līdz ar to stundas laikā pie individuālām karikatūrām tiek vidēji divpadsmit cilvēki. Tas arī būtu galvenais, ar ko jārēķinās, uzaicinot karikatūristu uz pasākumu – paredzamais personu skaits un karikatūrista iespējas tos uzzīmēt noteiktajā laika limitā.

Dzintars Melnis ir karikatūrists ar pieredzi. Pirmās karikatūras publicētas 1993. gadā, žurnālā "Dadzis". Ilgstošākā sadarbība bijusi ar izdevumiem: Dadzis, Nedēļa TEV, Neatkarīgā Rīta Avīze, Rīgas Balss, Spogulis un citiem.65 EUR
Pastalu meistarklase
Pastalas var būt ne tikai svētku bet arī ikdienas aksesuārs. Tās atgriežas atkal modē.

Tādēļ piedāvājam ik vienam izgatavot savas – īpašās pastalas! Iegūt teorētiskās zināšanas par pastalu vēsturi, pastalu veidiem, materiāliem un praktiskās zināšanas kā izgatavot pastalas.

Ar unikādu dizainu, košu oderi – valkājamas ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā!


Pasalu oderi iespējams izgatavot ar uzņēmuma logo vai speciāla dizaina, saskaņojot ar uzņēmumu.
Cena norādīta aptuveni 20 personu kolektīvam
Cena norādīta bez PVN
No 860 EUR
Komandu spēle "Uzlāde"
Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenes nogurst un sāk neproduktīvi apstrādāt informāciju, ja tās ilgstoši pakļautas vienpusējai informācijas uzņemšanai un vienveidīgām darbībām. Tāpēc ļoti svarīgi ik pa laikam nomainīt darbības veidu, ļaujot smadzenēm "restartēties", lai ar jaunu jaudu un augstu efektivitāti pievērstos svarīgas informācijas uzņemšanai. Programma "Uzlāde" veidota ar mērķi palīdzēt "restartētēties" un "uzlādēties".

Šī programma var norisināties gan kā viens notikumu bloks, gan tā var tikt sadalīta vairākās daļās, piemēram, 20 un 20 minūšu blokos. Uzlādes programma balstīta uz t.s. "ice breaker" spēlēm jeb vienkāršiem uzmanības uzdevumiem ar mērķi efektīvi saliedēt un pozitīvi uzlādēt komandu.

Katrs Uzlādes uzdevums neaizņem vairāk kā 3 minūtes; tie ir pietiekami dinamiski un aizraujoši, ļaujot katram dalībniekam kļūt par daļu no spēles jeb uzdevuma. Visi dalībnieki darbojas kopā. Uzdevumos nav iekļauta publiska uzstāšanās, līdz ar to pat viskautrīgākie kolēģi vai semināra dalībnieki var atslābināties un ļauties spēlēm, nedomājot par uztraukumu, kas rodas, kaut ko darot individuāli vai saņemot publisku vērtējumu.

Programma paredzēta gan semināru pauzēm, gan kā pārsteigums kolēģiem nogurdinošas darba dienas vidū. Kā arī pēc vajadzības, var norisināties gan telpās, gan ārpus tām brīvā dabā.


Dalībnieku skaits 10-50 personas
Pasākuma valodas iespējams - LV, ENG, RUS

Cenas norādītas bez PVN
No 640 EUR
Pakavu darbnīca
Folklora vēsta, ka pakavs kļuvis par laimes nesēju pēc tam, kad Velns ieraudzījis zirgu rikšojam pa bruģi, un tā pakavi mētājuši dzirkstis. Aiz skaudības zaļš, Velns licis kalējam, lai tas ar pāris pakaviem apkaļ arī viņa nagus. Kas to būtu domājis – Velna kājas izrādījušās pārāk jutīgas pakaviem. Gudrais kalējs, izmantojot gadījumu, atteicies noņemt pakavus, kamēr Velns neapsolīs nekad neiet mājā, kur pie durvīm pakarināts pakavs. Kopš tiem laikiem pakavu karina pie durvīm.

Pakavs, kā laimes nesējs ir mīļš arī latviešiem, ne velti Latvijas Banka izdevusi viena lata monētas ar šiem simboliem, ko bieži vien nēsājam līdzi veiksmei.

Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Un, protams, neaizmirsīsim arī par laimes pakavu pie durvīm!

Tādēļ piedāvājam katram pašam pagatavot savu Laimes pakavu, kas nākamajā 2014. Zirga gadā nesīs ne tikai laimi un bagātību, bet arī pasargās no visa ļaunā.

Ja liksi ar atvērumu uz augšu, tad laime kritīs iekšā, ja liksi otrādāk, tad pasargāsi māju no visām nelaimēm, slimībām, ķibelēm, ļaunām acīm, skaudības un zagļiem.


Izdomā, ko vairāk vajag, un - karini, kā gribi! :)
No 370EUR
Tauriņu darbnīca

Tauriņa nēsāšanai piemīt elegances, individualitātes un izcilības raksturs. Lai to nēsātu ikdienā, jābūt kaut kam nedaudz vairāk kā vienkārši vēlmei nēsāt. Varētu teikt, ka tādā gadījumā tam ir jākļūst par neatņemamu ģērbšanās stila un pašas personības sastāvdaļu.

Tauriņš iemieso ikonisko veco pasauli, piederību vecajam, intelektuālismu – īstu vai tēlotu, dažreiz arī tehniskas prasmes, jo sasiet tauriņu nav nemaz tik viegli. Tie tiek šūti no dažādiem audumiem - zīda, kokvilnas un vilnas. Tie var būt dažāda lieluma un garuma, visdažādākajos toņos, tādi, kas jāsien pašam vai arī jau gatavi sasietā veidā. Tauriņš cilvēkiem liek smaidīt. Gan tiem, kas tos nēsā, gan tiem, kas tos redz. Tauriņš cilvēkiem rada prieku un iedvesmo, rada tādu gaisīgu un pacilājošu sajūtu.

Laikam ejot, tauriņš no kungu aksesuāra kļuvis par abiem dzimumiem piemērotu akcentu, atkāpies no tradicionālās formas un krāsām. Tauriņš ir aksesuārs, kas patīkami spēj papildināt veiksmīga vīrieša tēlu, savukārt sievietei piešķirs odziņu un individualitāti!


Par tauriņu izgatavotāju patiesībā var kļūt jebkurš – vajadzīga vien vēlēšanās, laiks un materiāli. Jābrīdina gan, ka šis šķietami nekaitīgais hobijs nemanāmi var kļūt par īstu aizraušanos!No 370 EUR
Kolektīva saliedēša ar Fobo momentfoto
Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Lai kāds būtu pēkšņais cilvēku atbrīvošanās fenomena izskaidrojums, Fobo komanda bieži pieredz tā lipīgumu, ka pat esam devuši nosaukumu – draugu vilnis. Ne vienmēr tie ir labākie draugi, bet atliek kādam iesākt, notiek savienojums, visi kopīgi viļņojas līdzi, un bildē izskatās, ka te bijuši nešķirami biedri.
Korporatīvu nopietnību mēs piešķiram ar dizaina palīdzību. Izdrukas noformējums vēstīs par pasākumu un zīmolu, ko pārstāvat, vēl vairāk sakausējot komandu ar visu uzņēmumu.Pakalpojums ietver:

  • Fobo divām stundām, katra nākamā stunda 60 EUR
  • Neierobežotu skaitu foto izdruku
  • Piegādi, uzstādīšanu, noņemšanu un aizvešanu
  • Draudzīgu palīgu
  • Izdrukas noformējumu atbilstoši pasākuma tematikai
  • Bildēšanās rekvizītus – smieklīgas brilles, ūsas u.c.
  • Fotogrāfiju fonu – tumšu, gaišu vai tāfeli ar krītiņu (varat lietot savu fonu)
  • Digitālās bildes pēc pasākuma


Fobo pirmie Latvijā sniedza nemākslotos momentfoto priekus, un četru gadu laikā esam uzkrājuši vislielāko pieredzi gan publikas saviļņošanā, gan fotogrāfijas kvalitātē, gan klientu profesionālā apkalpošanā. To pierāda ne tikai 100% priecīgu klientu atsauksmes, bet arī profesionāļu vērtējums – Latvijas Pasākumu producentu asociācijas piešķirtais sertifikāts, kas atzīst Fobo par uzticamu sadarbības partneri.

No 290 EUR
Lielā glezna
No 500 EUR
Karnevāla asku darbnīca
Karnevāls ir brīnišķīga iespēja pārtapt par ko vien sirds vēlas! Un paša gatavota maska būs tieši tas, kas vajadzīgs.Cenas norādītas aptuveni 20 personu kolektīvam.
Cenas norādītas bez PVN
No 280 EUR
Foto/Gif kaste Jūsu ballītēm
Prieks Darbā tagad pieejama jaudīga foto/gif kaste Tavām ballītēm!
Foto tiek nosūtīti uz Jūsu e-pastu. Dizains pilnībā pielāgojams uzņēmumam un notikumam.

Minimālais pakalpojuma ilgums 2h
Neierobežots dalībnieku skaits
Cenas norādītas bez PVN
No 190 EUR
Burrrzuka
Visaizraujošākā, vispozitīvākā un smieklus garantējošākā programma korporatīvām ballītēm, saliedēšanas un draugu pasākumiem. Pozitīva burziņa sajūta garantēta! Programma balstīta uz populāru Latvijas, Krievijas un ASV TV šovu principu.

Cik gan bieži, skatoties zilajos ekrānos un redzot, kā dalībnieki smejas, izpildot kādu no raidījuma uzdevumiem, Jums ir ienācis prātā: "Es arī tā gribētu!''?. Lūk, Jums iespēja kļūt par TV šova dalībnieku.

Mēs esam atlasījuši, mūsuprāt, visaizraujošākās, vissmieklīgākās un interesantākās spēles no dažādiem šoviem, garantējot dinamisku un jautru pasākumu.

Programmā savā starpā sacenšas komandas, deliģējot katra uzdevuma veikšanai vienu vai vairākus pārstāvjus, vai veicot uzdevumu visiem kopā pēc spēļu vadītāju norādījumiem. Programma ietver uzdevumus no tādiem šoviem, kā piemēram, "Uzmini nu", "Es mīlu Tevi, Latvija!", kā arī no Krievijā populārā ''Подмосковные вечера'' vai ASV iecienītā "Minute to win it" utt.

Cenas norādītas bez PVN
No 900 EUR
Izaicinājumu čempionāts
Vai esat gatavi izaicinājumiem? Kurš no Jums visātrāk lec ar lecamauklu? Bet kurš ir vislabākais krustvārdu mīklu minētājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš uzņemsies uzbūvēt visaugstāko torni no makaroniem?

Programma paredz, ka dalībnieki tiek sadalīti komandās un katra komanda pasākuma sākumā izvelk noteiktu skaitu un krāsas izaicinājumu kārtis. Katra krāsa atbilst savam izaicinājuma uzdevuma veidam: būs gan jādarbojas radoši (piem., jāuzbūvē tornis no sērkociņiem), gan fiziski (piem., jāizlec ar lecamauklu pēc iespējas vairāk reizes 1 min laikā), gan jāpiepūl pelēkās smadzeņu šūniņas (piem., jāatrisina rēbuss), gan skatuviski (piem., uz jāsagatavo tosts pārējiem pasākuma dalībniekiem) utml.. Komandas rīcībā ir arī koferis ar dažnedažādām lietām, kas, iespējams, būs nepieciešamas uzdevumu veikšanai. Izaicinājumi veicami individuāli vai grupās, atkarībā no definētā uzdevuma kārtīs. Tos var pildīt paralēli, tāpēc komandu uzdevums - vienoties savā starpā un izveidot stratēģiju, sadalīt uzdevumus tā, lai noteiktā laikā tie realizētu pēc iespējas vairāk izaicinājumu. Programma rada "burziņa" efektu, jo izaicinājumi tiek pildīti paralēli un aktivitātēs tiek iesaistīts maksimāls cilvēku skaits – kāds šuj, kāds dzied, kāds lec, kāds fotogrāfējas utml. Katrs komandas biedrs var atrast sev interesējošu izaicinājumu, ko pildīt, papildinot komandas iegūto punktu skaitu, jo "katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek".


Cenas norādītas bez PVN
No 900 EUR
Galda teniss
Galda teniss ir interesanta un aizraujoša spēle dažādos pasākumos. Tā ir viegla un aizraujoša izklaide. Tas sevī aptver gan fizisku slodzi, gan atpūtu nos smagākas darba dienas.

Pārspējiet savus kolēģus ar savu reakciju un veiklību bumbiņspēlē. Spēle notiek uz punktiem un uzvarētājs var būt tikai viens, kā jau īstās spēlēs pienākas. Kļūstiet par savas darba vietas pirmo raketi galda tenisā!

Pakalpojumā ietilpst 4 galdi, par papildus galdiem +50 RUR


Cenas norādītas bez PVN
No 350 EUR
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.

Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.


Cenas norādītas bez PVN
no 200 EUR
Laimes rats
Vai atceries slaveno „Poļe čudes" TV šovu? Laimes rata pasīvi atraktīvā spēle ir ideāla aktivitāte mazai ballītei nelielā kolektīvā kā klātienē, tā attālināti.

Spēles laikā jāatmin burti, atklājot vārdu, kas ir pareizā atbilde uz jautājumu. Protams, ka esam sagatavojuši grūtāk atminamos vārdus pasaules vēsturē! Arī uzdevumi prasīs izdomu un drosmi: nodziedāt Aijā žūžū roka versijā, silly face foto, vai tosts kolēģiem, kā arī citi uzdevumi.

Laimes rats nāk komplektā ar atraktīvāko moderatoru- dziesminieku Ati Zviedri, kurš pirms spēles iesildīs dalībniekus, sadalīs tos komandās un par laimi izstāstīs ar' noteikumus un, iespējams, priecēs ar kādu feinu muzikālu kompozīciju.

20 - 50 cilvēku kolektīvam


Pasākuma valoda: latviešu vai angļu


Cenas norādītas bez PVN

No 750 EUR
Balto apkaklīšu spēle
Triku kaujas spēles ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, savstarpēji mijiedarbojoties netipiskās situācijās. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai.
No 820 EUR
Mūsu klienti stāsta par mums
Paldies! Gleznošanas pasākums ir izdevies! Kolēģiem patika!
Noteikti izmantosim Jūsu pakalpojumus līdzīgu pasākumu organizēšanai!
Paldies Jums!
Gatis Merzvinskis
Vadošais partneris, Patentpilnvarnieks | Pētersona Patents
Jau pati gribēju Jums šodien rakstīt un teikt "paldies", jo mums tiešām viss ļoti patika. Puiši bija tik jauki un atsaucīgi :) Vējdzirnaviņu darbnīcā gandrīz nebija vietas pie galda. Dziļā pēcpusdienā pat kolēģi, kuriem nebija bērni uz pasākumu nāca taisīt saviem mazajiem vējdzirnaviņas :) Un arī akmentiņu apgleznošana bija ļoti jauka, vienā mirklī, kad gāju garām dzirdēju, ka bija arī izglītojošas sarunas kā, piemēram, kuras krāsas sajaucot var dabūt brūnu krāsu, kā saglabāt krāsas noturību, kā izvēlēties pareizās otiņas utt. Tiešām viss bija brīnišķīgi. Arī komunikācija gan pirms pasākuma, gan pēc tam ar Edgaru, lai vienotos par visām tehniskajām niansēm bija ļoti ātra un pozitīva. Tiešām liels prieks sadarboties ar tik jaukiem cilvēkiem kā jūs :)
Kristīne Kalniņa
Nodaļas vadītāja, personāla nodaļā Gjensidige
Liels paldies par pasākumu, lieliski noorganizēts, pārdomāts ar ļoti jauku un atsaucīgu vadītāju! Šodien sapulcē darbinieki teica paldies par brīnišķīgo iespēju! Tie, kuri netika, nožēloja, ka nav atnākuši! :)
Jolanta Gaudieša
Personāla vadītāja Kaija
Milzīgs paldies par tik foršām emocijām! Viss bija tā, kā tika gaidīts! Lai jums veicās!
Jūlija Titova-Reitere
Personālvadības vadītāja City Service
Ļoti novērtēju sadarbību - mūsu darbinieki priecājās gan par iespēju izmantot boksa maisu, gan, protams, relaksēties ar masāžu. Meitenes, pateicoties Jums, tika skaisti sapucētas, un ballē izskatījās lieliski. Liels prieks, ka make-up meistare laiku nežēloja, un katru meiteni sapucēja pēc individuālajām vēlmēm un patikas.
Noteikti vēlamies sadarboties vēl – jūsu sniegtā palīdzība lieti noderēja laika taupīšanā – parasti šādi pārsteigumi no A-Z bija jāplāno pašiem. Šādas aktivitātes mūsu darbiniekiem paredzētas regulāri, tāpēc noteikti izmēģināsim vēl daudzus no jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.
Beate Racene
Tele2
Liels paldies! Visiem patika! Atsauksmes bija labas!
Tā kā, šī bija kā dāvana no vienas nodaļas citai, tad man pašai bija ļoti interesanti, kā tas strādās. Liels paldies! :)
Sanita Serpuhova
Produktu līnijas vadītāja Swedbank
Kā tas strādā?
Izvēlieties pakalpojumu, kuru jūs vēlaties redzēt savā darbā, un piesakiet vēlamos datumus
Saņemiet pakalpojuma sniedzēja apstiprinājumu 24 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas un veiciet maksājumu
Izbaudiet "prieku birojā" jūsu izvēlētā laikā un vietā

Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.