Kur bērni tur jautrība un smiekli!
Dažādas radošās meistarklases bērniem gan aizrautīgai nodarbei, gan jaunu prasmju iegūšanai.
"DROŠSIRDES LOKU" DARBNĪCA
Kopš neatminamiem laikiem, nostāsti par grandiozām kaujām un teiksmainas leģendas dzīvo noslēpumainajos Skotijas kalnos. Princese Merida - karaļa Fērgusa un karalienes Elinoras meita atsakās sekot senajām tradīcijām, līdz ar to metot izaicinājumu varenajiem skotu klaniem un to vadoņiem….

Piedāvājam ik vienam mazajam atrast sevī drošsirdi un pagatavot seno skotu šaujamrīku - loku. (Lai loka izmantošana būtu droša, bultu uzgaļi tiks veidoti ar mīkstu polsterējumu).Cena no 550 EUR + PVN
SNIEGBALTĪTES ĀBOLU DARBNĪCA
Dzirdot pasaku par «Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem» ikvienam ataust atmiņā bērnības dienas un uzjundī siltas sajūtas. Tagad tās ir iespējams atkal restaurēt, pagatavojot gardo Sniegbaltītes šokolādes ābolu.
Šokolādes ābolīši tradicionāli dabūjami Ziemassvētku tirdziņos kā našķis nosalušo apmeklētāju kārdināšanai. Pagatavošana ļoti vienkārša. Pat ja āboli ne īpaši garšo, šādi ābolīši lieliski izrotās jūsu svētku galdu. Turklāt šādi šokolādē glazēti āboli būs arī lieliska alternatīva neveselīgajiem svētku našķiem.
Āboli ir ne tikai garšīgi, bet tie var arī palīdzēt saglabāt labu veselību. Āboli ir ideāli piemēroti, lai ar tiem panašķotos, neuztraucoties par pieņemšanos svarā.

Cena no 560 EUR + PVN
"ICE AGE" SALDĒJUMA DARBNĪCA
Neviens īsti nezina, kurš patiesībā ir izgudrojis saldējumu. Pirmās ziņas par piena un krējuma saldējumu parādījās "Ledus laikmetā" apmēram pirms vairākiem miljardiem gadu.
Ja savas vēstures sākumā saldējums bija delikatese, kuru pasniedza tikai uz augstākās sabiedrības galda, tad, par laimi, tagad tas ir visiem pieejams gardums!

Viena no drošākajām izvēlēm ir pašiem kļūt par saldējuma meistariem. Vai tas būs Piena saldējums, augļu sulas saldējums vai gluži pretēji diētiskais jogurta saldējumu, to katrs varēs izlemt pats!!

Cena no 570 EUR + PVN
SALĀTLAPIŅAS BIŽU DARBNĪCA
Pēc piedzimšanas ragana paņēma bērnu, nosauca to par Salātlapiņu un ieslodzīja tornī. Katru reizi, kad viņa vēlējās ierasties tornī, viņa lejā sauca: «Salātlapiņ, Salātlapiņ, nolaid savus zeltainos matus!» Un no torņa loga izkrita gara zeltaina bize. Salātlapiņa izauga par skaistu meiteni un kavēja laiku, sēžot pie loga un dziedot. Kādu dienu viņas dziedāšanu izdzirdēja princis…
Piedāvājam katrai mazajai princesei iejusties Salatlapiņas lomā un pagatavot zeltaino bizi rotātu ar ziediem.

Cena no 550 EUR + PVN
ZVĀRGULĪTES SPĀRNU DARBNĪCA
Ļaujiet vaļu iztēlei un dodieties pasakainā lidojumā ar pasaulē iemīļotāko laumiņu! Uzausīs zilais ražas mēnesis un laumiņas ar mēnessakmens palīdzību atjaunos burvju putekļu koku, kas dod viņām burvju varu…

Bet lai šis lidojums būtu vēl jaukāks, katrai mazajai fejai ir vajadzīgi spārni, ko piedāvājam izgatavot Zvārgulītes spārnu darbnīcā.

Cena no 550 EUR + PVN
SUPERVAROŅU MASKU DARBNĪCA
Esi gatavs kļūt par supervaroni?

Kurš gan nav sapņojis kļūt par visīstāko supervaroni. Prast lidot, sasaldēt, vai gluži pretēji izgaist no citu acīm. Supervaroņu darbnīcā būs iespēja ik vienam piepildīt savas izsapņotās varoņa spējas, gatavojot tieši tādu masku, kas atbilst izsapņotajam tēlam.


Cena no 550 EUR + PVN
LORAKSS STĀDĪŠANAS DARBNĪCA
Kurš gan nezin mazo, oranžo un nedaudz kaitinošo meža gariņu vārdā Lorakss un viņa brīnumaino pasauli.

Pusaudzis Teds uzzina, ka reiz gan pilsētā, kurā viņš tagad dzīvo, gan ārpus tās esot auguši... īsti koki. Viņš nolemj uzzināt patiesību par to, kas ar tiem notika un ko darīt, lai koki atkal sāktu augt. Teds dodas pie Viendieņa, kurš dzīvo aiz pilsētas mūriem un vienīgais zinot pastāstīt, kas tad īsti notika. Viendieņa stāsts aizved viņu brīnumainajā Loraksa pasaulē.Piedāvājam ik vienam doties uz šo brīnumaino pasauli un piedalīties Lorakss darbnīcā stādot puķes, kas priecēs acis visas vasaras garumā.

Cena no 550 EUR + PVN

DUSMĪGO PUTNU DARBNĪCA
Reiz uz kādas paradīzes salas dzīvoja putni, kas nemācēja lidot. Tāpēc viņi visi bija labi, miermīlīgi un laimīgi... Precīzāk, gandrīz visi. Uz pārējo salas iemītnieku fona depresīvais Reds, trauksmainais Čaks un neveiklais Bumba izcēlās ar savu neparedzamo uzvedību un skaitījās izstumtie. Taču, kad salā pēkšņi parādījās noslēpumainās zaļās cūkas, kam noteikti aiz ādas bija kāda cūcība, tieši Reds, Čaks un Bumba stājās viņiem pretī!


Piedāvājam ik vienam pagatavot savu dusmīgo putnu izmantojot košus un krāsainus dzijas bumbuļus.


Cena no 570 EUR + PVN
"ALISE BRĪNUMZEMĒ" KRŪZĪŠU DARBNĪCA
Kad domājam par Angliju un tēju, tik tipiska šķiet pēcpusdienas tēja - glīti uzklāts galds ar porcelāna servīzi, tējas kanniņām un uzkodām. Tējas dzeršana ir redzama tik daudzās filmās, sevišķi jau tajās, kurās attēlota angļu aristokrātu dzīve, ka to nav iespējams nepamanīt.

Nevelti šī "tējas dzeršana" ar Cepurnieku, Susuriņu, Alisi un citiem tēliem ir aprakstīts arī Luisa Kerola grāmatā "Alise Brīnumzemē». Un, lai šo tējas dzeršanu padarītu vēl patīkamāku, piedāvājam, ņemt dalību tējas krūzīšu apgleznošanas salonā, personalizējot un pielāgojot krūzītes ornamentus tieši savai gaumei.

Cena no 560 EUR + PVN
MINJONU CEPUMU DARBNĪCA
Minioni uz šīs planētas dzīvo jau miljoniem gadu. Viņus vieno kopīgs mērķis – kalpot varenākajam saimniekam, kāds atrodams zemes virsū. Dinozauri, faraoni, Drakula, Napoleons – visi reiz bijuši minionu saimnieki. Īsu vai pavisam īsu laiku... Palikuši bez saimnieka, drosmīgākie no visiem minioniem– apņēmīgais Kevins, dumpīgais Stjuarts un mazais Bobs dodas pasaulē.

Šoreiz šī trijotne ieradīsies pie bērniem cepumu veidā. Katram būs iespēja izkrāsot šo gardo smilšu mīklas minjonu pēc saviem ieskatiem.


Cena no 550 EUR + PVN
"ANSĪŠA UN GRIETIŅAS" CUKURGAILĪŠU DARBNĪCA
Ansītis nolauza gabaliņu no cepumu jumta. Grietiņa knibinājās gar cukurotajām loga rūtīm. Viņi ēda un ēda, līdz te uz reizi atvērās durvis, un ārā no mājiņas izlīda uz kruķiem atspiedusies sarukusi vecene…

Cukurgailīši ir daudzu mūsu bērnības kārums, tāpat kā vecos laikos, tos varam pagatavot paši. Līdzīgi kā bērnībā tiks kausēts cukurs tik šoreiz ne karotēs, bet čuguna pannās un pildīs silikona formās ar dažādiem dizainiem. Turklāt šādus cukurgailīšus būs iespējams dekorēt ar krāsainiem cukura graudiņiem, riekstiem un žāvētiem augļiem.

To vai notiesāt gardo kārumu tur pat uz vietas vai glīti iepakotu paņemt uz mājām, atstājam katra paša ziņā!


Cena no 550 EUR + PVN
MŪZIKAS INSTRUMENTU DARBNĪCA
Par mūzikas izcelšanos senatnē radies ne mazums leģendu. Tomēr mūzikas izgudrošanu nevar piedēvēt kādam vienam konkrētam cilvēkam. Mātes dziedot iemidzināja bērnus, karavīri pirms kaujas sevi uzmundrināja un ienaidnieku biedēja ar kareivīgām dziesmām- saucieniem, kad kāds nomira, tā tuvinieki bēdas izteica raudu dziesmās.

Ikviens mūziķis teiks to, ka mūzika ir dvēseles valoda. Ikviens mūzikas klausītājs apstiprinās to. Ir pierādīts, ka mūzika var uzlabot cilvēku garastāvokli un sniedz mieru, kā arī atbrīvo no stresa un iedvesmo mūs. Tomēr šīs nav vienīgās pārmaiņas, ko jūtam, klausoties mūziku.

Mūzikas un muzicēšanas pozitīvo iedarbību saraksts ir garš. Mūzika trenē smadzeņu darbību un savieno abas smadzeņu puslodes, mūzikas instrumenta apguve veicina intelektu, emocijas un muzicēšana kopā ar citiem rada grupas darba pieredzi un vienotības sajūtu. Piedāvājam izveidot harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli caur mūziku un skaņām, veidojot pašu rokām dažādu tautu un kultūru mūzikas instrumentus.

Cena no 570 EUR + PVN
GALVAS ROTU DARBNĪCA
Indiāņu karotāja galvassega ir no putnu spalvām vai ādas veidota galvasrota, kuru senāk Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāji tērpa kaujas laukā, bet mūsdienās izmanto galvenokārt ceremoniju vai svētku laikā. Baltgalvas ērgļa astes spalvu galvassegu drīkstēja nēsāt tikai kaujā sevi apliecinājis kareivis.

Galvassegu ārējam skaistumam bija otršķirīga nozīme. Uzskatīja, ka ērgļa spalvās ir garu spēks, kas spēj aizsargāt to nēsātāju. Galvassegām izmantoja ne tikai ērgļu, bet arī citu putnu spalvas, piemēram, tītaru, žagatu vai gulbju, kā arī sermuļu, bebru, ūdru ādiņas, bizonu ragus, zirgu astrus. Tās izgatavoja tikai vīrieši. Sievietei uzticēja vienīgi izšūt ar dzeloņcūku adatām vai pērlītēm šauru ādas josliņu.

Piedāvājam ikvienam mazajam iegūt indiāņu spēku un aizsardzību, veidojot amerikas pirmiedzīvotāju galvas rotas.

Cena no 560 EUR + PVN
ZAĻĀ DRAUDZIŅA DARBNĪCA
Spēlēšanās palīdz apgūt lietas, kas vēlāk noderēs skolā, piemēram, burti, skaitļi, kas būs nepieciešamas tālākajā dzīvē. Spēlēšanās lieliski veicina valodas attīstību, kas lielā mērā ir saistīts ar iztēlošanos.

„Zaļais draudziņš" būs unikāla rotaļlieta, kas priecēs acis ne vienu vien dienu, turklāt tas var kļūt par lielisku aprūpes objektu visas vasaras garumā, kas ļaus atcerēties par kopā pavadītajiem brīžiem.

„Zaļajā draudziņā" katram tiks piedāvāta iespēju izmantot savu radošo potenciālu un izpaust to ar dažādiem materiāliem, tehnikām, to kombinācijām, eksperimentiem, daudzveidīgām krāsām, papīru, tekstilmateriāliem, stiklu, dabas materiāliem, utt.Cena no 550 EUR + PVN
DRAUDZĪBAS APROČU DARBNĪCA
Draudzības aproces ir populāras visā pasaulē. Tas ir pavisam vienkāršs ar rokām un mīlestību darināts nieciņš, kas ļauj pateikt kādam, ka viņš tev ir svarīgs. Draudzības aprocē iespējams ieaust draugu vai iemīļoto vārdus vai arī ko īpašu – tikai jums būtisku. Tā ir dāvana, kas sagādā prieku ikvienam, kas to saņem.

Draudzības aproce simbolizē ilgstošu draudzību, tāpēc tās lielākoties dāvina saviem draugiem. Mūsdienās tās vairāk izmanto kā dekoratīvas aproces, kuras var pagatavot katrs pats sev. Gaumes visiem ir dažādas, tādēļ vispareizākais veids ir tās gatavot pašam…


Cena no 550 EUR + PVN
SAPŅU ĶĒRĀJU DARBNĪCA
Sapņu ķērājus sākotnēji izgatavoja Ziemeļamerikas odžibve cilts indiāņi. Tas ir rāmītis, kuru pakar virs gultas galvgaļa, lai labie sapņi rāmīša tīklā tiktu notverti un paturēti, bet sliktie caur tīkla caurumu aizvadīti projām kosmosa plašajās tālēs uz nebūtību. Sapņu ķērāja noslēpumu esot radījis indiāņu burvis Iktoms, kurš ieradies zirnekļa izskatā un noaudis šo savdabīgo tīklu.
Sapņu ķērāju var izgatavot arī pats sev, izrotājot to ar putnu spalvām, pērlītēm vai zirgu astriem. Izklausās diezgan neticami, taču zinātāji stāsta, ka, guļot pie sapņu ķērāja, visi sliktie sapņi tiešām tiekot izkliedēti, un cilvēks sapņojot tikai labus sapņus vai nesapņojot nemaz.

Cena no 550 EUR + PVN
AUDUMA ROTAĻLIETU DARBNĪCA
Auduma rotaļlietu darbnīcā katram tiks piedāvāta iespēju izmantot savu radošo potenciālu un izpaust to ar dažādiem materiāliem, tehnikām, to kombinācijām, eksperimentiem un radīt neaizmirstamas rotaļlietas.

Pateicoties auduma materiālam, fantāzijas lidojumam praktiski nav ierobežojumu

Cena no 550 EUR + PVN
KRĀSAINO AKMEŅU DARBNĪCA
Apgleznoti akmeņi ir skaists un radošs izpausmes veids. Tos var apgleznot gan skaistumam, gan arī praktiskām vajadzībām. Par akmeņu apgleznotājiem var kļūt ne tikai profesionāli mākslinieki, bet arī bērni.

Maziem bērniem akmeņu apgleznošana ir saistoš mākslas veids, jo rezultāts ir ātrs, košs un pārsteidzošs. Bērni savos gleznojumos var izmanto spilgtas krāsas, veido lielus zīmējumus un krāsu laukumus. Strādājot kopā ar mazo, mammas varēs palīdzēt savam bērnam, uz akmeņa uzzīmējot zīmējuma kontūras, kuras pēc tam mazais izkrāso, veidojot vienkāršu zīmējumu – puķes, dzīvniekus, saulītes, tauriņus, mākoņus utt.

Cena no 550 EUR + PVN
JAUTRO KNAĢU DARBNĪCA
Rotaļlieta nav tikai objekts, ar ko var spēlēties. Tā palīdz iepazīt pasauli un iegūt jaunas iemaņas, asina prātu un trenē loģiku. Rotaļlietas veicina attīstību. Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi tās rūpīgi izvēlēties vai gatavot pašiem.
Koks ir ļoti piemērots materiāls rotaļlietu gatavošanai, tas ir patīkams un silts, vienlaicīgi arī izturīgs un drošs. Kokam ir plašas apstrādes iespējas, rotaļlietas, kas tiek gatavotas no tā ir ļoti dažādas gan sava izmēra un formas, gan funkciju un pielietojuma ziņā. Tādēļ piedāvājam mazajiem gatavot jautras un aizraujošas rotaļļietas no koka knaģiem, ko iespējams pārvērst gan par dažādiem dzīvniekiem, gan tehnikas brīnumiem.

Cena no 550 EUR + PVN
T-KREKLU APGLEZNOŠANAS DARBNĪCA
Īstais laiks ietērpties vasarīgos un košos t-kreklos, kurs mazie varēs pagatavot paši, iemēģinot roku aizraujošajā auduma apgleznošanas mākslā. Lai nodarbotos ar audumu krāsošanas tehniku, teiksiet, vajag būt apveltītam ar mākslinieciskām iemaņām?

Jā, tas tā ir, bet, ja jūs esat apveltīti ar fantāziju un ar radošās darbības slāpēm, tad apgleznošanas durvis ir atvērtas arī jums. Kas var būt labāks par paša apgleznotu t-kreklu?Cena no 580 EUR + PVN
ROTAĻU ZIRGU DARBNICA
Rotaļu zirdziņi ir seni kā pasaule... Kuram gan bērnībā nav bijis šāds zirdziņš? Tā ir jau vairākus gadsimtus iecienīta rotaļlieta mazuļiem, kas mazajiem puikām ļauj sajusties kā bruņiniekiem, bet mazās princeses jāt uz sava sapņu baltā zirga. Šī būs iespēja katram pašam pagatavot savu sapņu rotaļu zirgu..
Cena no 560 EUR + PVN
KVILLINGA DEKORU DARBNĪCA
Kvilings ir pasaulē iecienīts papīra mākslas veids, kurš piedāvā plašas iespējas brīnišķīgu kartiņu, dāvanu iesaiņošanas un citu noformēšanas darbu jomā. Darbam tiek izmantotas dažādu platumu papīra strēmelītes, kuras tiek rullētas, locītas, līmētas, kombinētas, radot skaistu puķi vai pat fantastisku gleznu!
Šoreiz ļaujoties papīra rullēšanas tehnikas burvībai, gatavosim dažādus dekorus - iespējams tā būs trauslie ziedi, omulīgais lauva vai gluži pretēji sapņainais vienradzis varavīksnes krāsās

Cena no 550 EUR + PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.