Komandas rekreācija
Prāts un ķermenis darbā ir vieni no svarīgākajiem "instrumentiem", neaizmirsti par to.
Izvēlies īsto veidu, kā uzmundrināt prātu un garu, lai sasniegtu jaunas virsotnes.
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Sveču darbnīca
Katra svece sākas ar vīziju par to, kādu gaisotni mēs vēlamies radīt – gadalaiku, vietu, atmiņu vai sajūtu. Pašu radīta svece deg ilgāk un spožāk. Piepildi savu vēlmi veidot sveces - esi radošs un izveido tieši sava dizaina un formas sveces!
No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Ziedu vainagu darbnīca
"Lai sajustu sevi patiesi laimīgu esam, ir vajadzīgas trīs lietas saule, brīvība un mazliet ziedu", — sacīja slavenais rakstnieks Hanss Kristians Andersens.


No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Puzuru darbnīca
Diegā iekārti pie griestiem, siltā gaisa plūsmas ietekmē puzuri nemitīgi lēnām griežas, rotējot ap savu asi, un, pareizi apgaismojot, tie veido interesantus latvju rakstus uz telpas sienām un griestiem.

No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Ziepju darbnīca
Pašu gatavotas ziepes - tas ir vienkāršs, interesants un radošs process, kas ļaus sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Tā ir krāsu, smaržu un formu dažādība.
Katram dalībnieka būs iespēja pagatavot pēc savām vēlmēm gan krāsas, gan smaržas, gan formas ziņā savas unikālās ziepes. Noslēgumā skaisti iesaiņot kā brīnišķīgu dāvanu.

No 570 EUR
Pakalpojuma ilgums aptuveni 2h
Biroja krūzītes apgleznošanas meistarklase
Glezonašana ir viena no relaksējošakajām izklaidēm. Izbaudi to un atstāj sev paliekošas atmiņas krūzītes veidā. Apglezno savu krūzīti pēc noskaņojuma, vēlmēm un patikas. Tā turpmāk Tevi priecēs katru dienu malkojot rīta kafiju vai tēju.No 570 EUR
Ziedu vainagu darbnīca
Īstena modes dāma savu tēlu veido, sākot no tērpa un beidzot ar it kā nenozīmīgajiem sīkumiem. Lai gan... šīs sievietes sapratnē sīkumi un nesvarīgas detaļas nepastāv, jo jebkura detaļa spēj tēlu apvienot vienā veselā.

Gan šajā, gan pagājušajās sezonās ziedi matos bija un ir galvenais galvas aksesuāru trends. Hipiju stila matu lociņus ar ziediem un spilgtas krāsas vainadziņus var arvien biežāk ieraudzīt modes skatēs un foto sesijās, uz sarkanajiem paklājiem, liela mēroga festivālos un citās „zvaigžņu" pulcēšanās vietās.

Modes mākslinieki, kuri veido savas kolekcijas, izmanto lielu un mazu ziedu skaistumu, ziedu zaru nevainīgumu un svaigumu, lai vēl vairāk izceltu sievietes skaistumu. Tendence izmantot ziedus galvas rotāšanai parādījās jau pirms vairākiem gadiem. Dažādu formu un izmēru ziedus var iepīt daudzveidīgos savienojumos. Tie var būt krāsaini, koši ziedi spilgtām un ekstravagantām meitenēm, vai arī stīpiņa ar maziem ziediņiem maigām neliela auguma dāmām. Radošumam un iedvesmai te nav robežu! Katrs ziedu vainags būs individuāls un neatkārtojams!

Līdzīgus aksesuārus var uzmeistarot arī pašrocīgi. Tādēļ piedāvājam ik vienai dāmai šajā vasaras sezonā uzdāvināt sev košus, ziediem rotātus matu lociņus, kas ļaus ienest savā stilā īstu avangardu, un protams padarīs ikvienu dāmu orģinālu. Izmantojot savu fantāziju un nedaudz laika, ik viena varēs pagatavot modernu matu aksesuāru, kas ideāli iederēsies tieši Jūsu garderobē un atbildīs Jūsu gaumei, vecumam un stilam.

Cenas norādītas bez PVN
No 470 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.