LIELDIENAS
Idejas Lieldienu pasākumiem kopā ar kolēģiem. Dažādām gaumēm, dažādi veidi. Izbaudi īstu Prieku Darbā!
Sviniet svētkus kopā!
 • Orientēšanās spēles
  Pavasaris ir klāt un Lieldienas vairs nav aiz kalniem! Kurš vēl bez mums ir sajūsmā par pavasara iestāšanos un Lieldienu tuvošanos? Kuram vēl patīk meklēt Lieldienu olas? Lieliski! Tad šī pastaigu orientēšanās spēle ir domāta Jums!

  Teikas apkārtnē ir izkaisītas desmitiem krāsainu olu, kas slēpj aizraujošus uzdevumus. Jūsu uzdevums būs, izmantojot navigāciju, nokļūt punktos, kas telefona aplikācijas kartē redzami apzīmēti ar krāsainām olām. Katra raibā ola slēpj kādu uzdevumu vai āķīgu jautājumu. Citi simboli nozīmē negaidītus un spirdzinošus pārsteigumus! Jo vairāk oliņas apmeklēsiet, jo vairāk punktus sacensībā iegūsiet.
  Lokācija - Rīga, Jaunā Teika
  Dalības maksa 40 EUR + PVN par komandu (max 4 pers)
 • Lieldienu online radio!
  Viens pasākums = viena diena. Sava uzņēmuma iekšējais radio, kas darbiniekiem pieejams, lai kur arī viņi būtu - citā pilsētā, citā valstī! Visiem kopā. Pasākums, kas neliek atrauties no ikdienas darba pienākumiem, jo radio var klausīties fonā. Tiešraidēs dzirdēt savu sveicienu, vai sveicienu tieši Tev! Sirsnīga audio ziņa no kolēģa var tik vienkārši iepriecināt!
  Interaktīvas spēles, sarunas, padomi, smiekli, sveicieni un pāri visam Jūsu iesūtītā mūzika!

  Cena no 690 EUR + PVN
 • LIELDIENU CEPUMU DARBNĪCA
  Visos laikos svētki saistās tieši ar kārumu smaržu un garšu. To nekad nav par daudz. Vislabāk, ja pašu gatavoti un glazēti.

  Lieldienu cepumu darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm. Kopīgas radošas darbošanās prieks. Tie ir pašu rokām veidoti skaisti, un garšīgi rotājumi uz gardiem smilšu mīklas cepumiem – Lieldienu olas, zaķu un cāļu formā. Šādi gardi rotāti cepumi var kļūt ne tikai par pasākuma našķi vai dekorāciju, bet arī par brīnišķīgu pašgatavotu dāvanu. Lai arī to pagatavošana prasa laiku un izdomu, tas ir lielisks veids kopā būšanai un svētku sajūtas radīšanai.  Cena no 560 EUR + PVN
 • DZELTENO SAPŅU ĶERĀJU DARBNĪCA
  Lieldienas pazīstam kā pavasara saulgriežus – jau senču paražās tās tika svinētas par godu pavasara atnākšanai un saules atdzimšanai. Svinot šos saulgriežus, pieņemts ieviest savās darbībās rituālus, kas veicina zemes auglību un atmodu – tas parasti paredz dažādu simbolu izmantošanu. Viens no Lieldienu un arī saules simboliem ir ola – tā simbolizē saules atgriešanos, kas tieši pavasarī uzņem savus apgriezienus.
  Lai vēl vairāk veicinātu saules atgriešanos un pavasara iestāšanos piedāvājam izgatavot saules/olas simbolu, sapņuķerāja veidā, veidojot dzeltenus košus sapņuķērājus.

  Sapņu ķērāju var izgatavot arī pats sev, izrotājot to ar putnu spalvām un pērlītēm. Izklausās diezgan neticami, taču zinātāji stāsta, ka, guļot pie sapņu ķērāja, visi sliktie sapņi tiešām tiekot izkliedēti, un cilvēks sapņojot tikai labus sapņus vai nesapņojot nemaz.

  Cena no 580 EUR + PVN
 • PAPĪRA PUĶU DARBNĪCA
  Papīrs tika izgudrots Ķīnā un tā izgatavošana tika turēta noslēpumā vairāk kā 1000 gadu. Daudziem papīrs varētu šķist nepraktisks un trausls materiāls un tomēr tas ļauj īstenot māksliniekiem vispārdrošākās idejas, radot skaistus un krāsainus papīra ziedus.
  Papīra ziedu darināšanai ir vairāk kā 2000 gadu sena vēsture, kas, protams, iesniedzas Senajās Austrumzemēs – Ķīnā. Sievietes greznoja mājokļus, lai visa gada garumā saglabātu rotājumus. Bet Anglijā 19.gs. dailes mīļotājas, lai izveidotu iespējami autentiskus papīra ziedus, īstās puķes sadalīja pa ziedlapiņai un uzkopēja tās uz plānā papirosu papīra un atbilstoši kolorēja, iegūstot dabai tuvas papīra kopijas. Šādiem ziediem var tikt izmantoti dažādu veidu, faktūru un krāsu papīri, no parasta balta krītpapīra līdz ekskluzīvam gaismu atstarojošam papīram.

  Cena no 550 EUR + PVN
 • OLU KRĀSOŠANAS DARBNĪCA
  Viena no neatņemamām Lieldienu svētku tradīcijās ir olu krāsošana. Kā šī tradīcija radusies, ziņu nav. Iespējams, olas izkrāšļoja arī tādēļ, ka līdz ar Lieldienām beidzās arī gavēņa laiks, tādēļ tās ieguva gan delikateses, gan īpašu reliģiska simbola statusu. Tas bija īpaši „krāšņs" jeb „krāsains" ēdiens.

  Ja šajās Lieldienās ir vēlme pārsteigt viesus ar neierastām oriģināla dizaina olām, piedāvājam alternatīvas krāsošanas metodes- kā olu dekupāža, apgleznošana un apzeltīšana. No mums visi nepieciešamie materiāli, no jums olas.  Cena no 548 EUR + PVN
 • BURKĀNU SKRUBJU DARBNĪCA
  Viens no tipiskākajiem Lieldienu simboliem ir Lieldienu zaķis UN kur zaķis tur arī burkāni, kas ir ne tikai garšīgi un veselīgi dārzeņi, bet arī unikāls produkts ko lietot kosmētikā.
  Par godu Lieldienām, piedāvājam katram sev pagatavot lielisku burkānu ķermeņa skrubi.

  Palutiniet sevi ar pašu rokām gatavotu ķermeņa skrubi, kam par pamatu ņemts jūras sāls vai cukurs, kas papildināts ar burkānu pulveri, citrona vai apelsīna miziņām, rožūdeni, kanēli, šokolādi vai vaniļu. Jums ir dota vaļa fantāzijai, bet, ja tomēr vēlēsieties piešķirt savam paštaisītajam ķermeņa skrubim īpašu smaržu, tas jums izdosies ar ēterisko eļļu palīdzību. Ļaujieties īpašai mājas SPA procedūrai, kas uzmundrinās gan ķermeni, gan garu.

  Cena no 560 EUR + PVN

 • ŠOKOLĀDES OLU DARBNĪCA
  Ēd tā, lai arī ēdienam prieks par to, kā tas apēsts!
  Lai sagaidītu pavasari enerģijas un spēka pilni, piedāvājam katram pašam pagatavot sev rūgto kārumu, kas iepriecinās ne tikai dāmu garšu kārpiņas, bet arī kungiem ļaus patīkami baudīt dienu. Tās būs krāsainas šokolādes trifeles olas formā, kas gatavotas no šokolādes masas, kura lēni kūst uz mēles. Gardas konfektes, kurās apvienojusies tumšās šokolādes maģija ar daudzveidīgiem un pārsteidzošiem pildījumiem.

  Ja vien ir vēlme mazliet padarboties, tad šis būs īsti meditatīvs process. Viss sākas ar domu – par prieku vēderam, mīļotajam vai draugiem. Process nav sarežģīts, bet rezultāts – smalks!

  Cena no 560 EUR + PVN
 • IZAICINĀJUMU ČEMPIONĀTS
  Vai esat gatavi izaicinājumiem? Kurš no Jums visātrāk lec ar lecamauklu? Bet kurš ir vislabākais krustvārdu mīklu minētājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš uzņemsies uzbūvēt visaugstāko torni no makaroniem?
  Programma paredz, ka dalībnieki tiek sadalīti komandās un katra komanda pasākuma sākumā izvelk noteiktu skaitu un krāsas izaicinājumu kārtis. Katra krāsa atbilst savam izaicinājuma uzdevuma veidam: būs gan jādarbojas radoši (piem., jāuzbūvē tornis no sērkociņiem), gan fiziski (piem., jāizlec ar lecamauklu pēc iespējas vairāk reizes 1 min laikā), gan jāpiepūl pelēkās smadzeņu šūniņas (piem., jāatrisina rēbuss), gan skatuviski (piem., uz jāsagatavo tosts pārējiem pasākuma dalībniekiem) utml..

  Jautra komandu spēle 2-3h garumā!

  Cena no 920 EUR + PVN
 • Lielā glezna
  Komandas darbs, lai radītu lielformāta gleznu. Iegūtu zināšanas par krāsām, tehnikām un daudz ko citu. Tā vienmēr atgādinās par komandas spēku un būs lielisks interjera priekšmets uzņēmuma telpās.

  Cena no 500 EUR + PVN
 • Komandu viktorīna "Domā līdzi"
  Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. Aizraujošs pasākums 2h garumā. Dažādas tēmas,kas būs pa zobam ikkatram, jo pavisam noteikti pareizās atbildes būs tepat vien mēles galā.
  Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt kolēģus gan kā komandas biedrus, gan arī izspēlēt spēli individuāli!

  Cena no 550 EUR + PVN
 • Lieldienu dekori
  Atraisi savu radošo dvēseli un radio pats savus pasaulē skaistākos Lieldienu dekorus. Dekorējiet koīgi gan biroju vai nes mājās un iepriecini ģimeni. Kā arī tā var būt lieliska dāvana, ja svētku laikā dosies ciemos.
  Galdi pilni ar dāžadiem materiāliem, vadītāja padomi, kā ērtāk darboties un rezultātus būs izcils.

  Cena no 580 EUR + PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.