Sāc gadu jaudīgi
Dažādi pasākumi, kuru laikā iegūt vērtīgas zināšanas, kā uzlabot savas dzīves kvalitāti ne tikai darba vidē, bet arī mājās.
Izvēlies pasākumu un pasūti - tik vienkārši!
 • Darba vides ergonomija kopā ar fizioterapeitu
  Ar nelielu ieskatu sava ķermeņa anatomijā ir iespēja iekārtot darba vidi tā, lai nenodarītu sev pāri, bet tieši otrādāk- tā var būt ērta un Tev piemērota.
  Nogurums jau dienas vidū, saspringums un pat sāpes kakla un plecu daļā, muguras lejas daļas sāpes un kāju tirpšana,…šīm nevajadzētu būt sajūtām, kuras saistās ar Tavu darba dienu.
  Bieži vien savā darba telpā mēs pavadam lielu daļu dienas, līdz ar to ir ļoti svarīgi lai šī vide būtu iekārtota pareizi un atbilstoši tieši tavām ķermeņa vajadzībām. Paanalizējot savu pozīciju pie darba galda un pat darba telpas apgaismojumu un iespējamās aktivitātes vajadzīgajās pauzēs (Pieauguša cilvēka spēja bez pārtraukuma koncentrēties ir 40-90 min. Jums ir vajadzīgas PAUZES!), tas var likt justies labāk gan darbā, kā arī enerģijas pilnam pēc draba dienas.

  Izprotot sava ķermeņa uzbūvi un kā mēs esam veidoti, varam palīdzēt sakārtot darba vietu un darba dienu tā, lai tā nenodarītu sev pašam pāri.

  Cena no 700 EUR
  Cena norādīta bez PVN
 • Tējas darbnīca
  Mūsu senči jau gadu simtiem izmantojuši tējas spēku un pozitīvo iedarbību uz veselību. Tēja sasilda, rada omulības un mājīguma sajūtu. Tējai, kas sastāv no dažnedažādām vāktām, izžāvētām, kaltētām augu un koku daļiņām, piemīt ne tikai patīkama garša, bet arī veselībai labvēlīgas īpašības.
  Droši vien jau zināms, ka uz cilvēka organismu vislabāk iedarbojas tie augi, kas auguši tuvumā, zināmā apvidū, reģionā, tāpēc mums vislabāk der tās tējas, kas vāktas Latvijas pļavās, mežos un dārzos.
  Tādēļ uzdāviniet Latvijas zāļu tējas spēku pašu darinātā tējas maisījumā, kas dzerta siltā vai gluži pretēji aukstā veidā kopā ar medu, radīs labsajūtu un stiprinās veselību. Turklāt tējas recepti un sastāvdaļas piedāvājam izveidot Jums pašiem.

  Cena no 560 EUR
  Cena norādīta bez PVN
 • Vannas zāļu maisiņu darbnīca
  Ir īstais brīdis sevi palutināt ar karstu un aromātisku vannu, kas noņem nogurumu pēc darba dienas, nodrošina ātru aizmigšanu un dziļu mierīgu miegu. Vislabāk, ja tai pievienosi paša gatavotu aromātisku zāļu maisiņu vannai!
  Turklāt, še paveras burvīgas iespējas improvizācijai – smaržai, krāsai un patīkamajai iedarbībai var nedaudz pievienot visdažādākās sastāvdaļas, piemēram, kanēli, kurkumu vai kakao, kumelīšu ziedus, piparmētras (vai citas zāļu tējas), jūras sāli, piena pulveri.
  Katram pašam būs iespēja pagatavot aromātisku zāļu maisiņu vannai. Ļauj sajūtām pārņemt tavu vannasistabu, kad tās atraisa kāda no brīnišķīgajām pašu rokām darinātajām zāļu maisiņu vannai! Atpūties savu mīļāko smaržu un krāsu ieskauts.

  Cena no 570 EUR
  Cena norādīta bez PVN
 • Spēkavīru batoniņu darbnīca
  Tu esi tas, ko Tu ēd. Šo teicienu, laikam zina visi, tāpēc veselīgs uzturs ir pamats veselīgai dzīvei. Pilvērtīgai enerģijai ikdienas!
  Ātrai enerģijai nevienmēr ir vajadzīga kafija. Atklāj spēkavīra spēka noslēpumu!!Spēkavīra batoniņi - tā ir garda šokolāde ar pildījumu - gards, ērts un veselīgs sportotāju uztura produkts, kas palīdz uzturēt nepieciešamo olbaltumvielu, vitamīnu, ogļhidrātu un mikroelementu līmeni ķermenī visas dienas garumā. Spēkavīra batoniņi ir nepieciešami gan sportistiem, gan arī parastiem cilvēkiem, kas nodarboja ar sportu.
  Piedāvājam katram pašam pagatavot sev saldo kārumu, kas iepriecinās ne tikai dāmu garšu kārpiņas, bet arī kungiem ļaus patīkami baudīt aktivitātēm pilnu dienu.

  Cena no 580 EUR
  Cena norādīta bez PVN
 • Miega briļļu darbnīca
  Veselā miesā, vesels gars! Veselai miesai nepieciešams kvalitatīvs miegs.
  Zināms, ka miegs ir labas omas un pašsajūtas radītājs – ne velti to uzskata par labākajām zālēm pret visām slimībām, bet sievietes to dēvē par skaistuma avotu. Vidēji dzīves laikā noguļam aptuveni 27 gadus. Tomēr dažkārt miega pele kavējas…
  Tādēļ piedāvājām parūpēties, lai Tavas acis, gaismas netraucētas, varētu atpūsties jebkurā vietā un laikā. Uzliec miega brilles un atpūtini nogurušās acis ne tikai mājās, naktī guļot, bet arī lieto tās autobusā, vilcienā, lidojot uz tālām zemēm...
  Miega brilles iespējams pildīt ar linsēklām un bioloģiskiem augiem, piem. lavandu, kas iedarbojas uz cilvēku nomierinoši un attīroši, rožu ziedlapām, kas atslābina un nomierina satrauktu garu, rozmarīnu, kas, nolikts zem spilvena, atvairīs ļaunus sapņus.

  Cena no 500 EUR
  Cena norādīta bez PVN
 • Redzes joga
  Visu dienu pavadi ofisā, sēžot un skatoties monitorā? Acis ātri nogurst, ir sausuma sajūta, grūti koncentrēties? Ir vajadzīgs redzes joga!
  Optio optikas speciālisti piedāvā informatīvi interaktīvu redzes fitnesa nodarbību, kurā būs iespējams uzzināt, kā palīdzēt savām acīm mazāk nogurt, ilgstošas stundas pavadot birojā.
  Jums būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus acu vingrinājumus, saņemt konsultāciju par acu higiēnas jautājumiem.


  Cena no 700 EUR
  Cena norādīta bez PVN
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.