Svētku laiks
Gada sirsnīgākie svētki nav jāaizmirst, mēs spējam pielāgoties un domāt par drošu pasākumu norisi arī šajā laikā.
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Piparkūku darbnīca
Visos laikos Ziemassvētki saistās tieši ar piparkūku smaržu un garšu. To nekad nav par daudz. Vislabāk, ja pašu gatavotas un glazētas.
Piparkūku darbnīca ir svētki ne tikai vēderam, bet arī acīm. Tie ir pašu rokām veidoti skaisti un garšīgi rotājumi uz lielajām piparkūku sirdīm. Šāda gardi rotāta piparkūka var kļūt ne tikai par Ziemassvētku našķi vai dekorāciju, bet arī par brīnišķīgu pašgatavotu dāvanu
No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2h
Egļu darbnīca
Ziemassvētki ir laiks, kad visi steidz pušķot mājas, domāt par svētku mielastu un arī dodas uz mežu, lai kopā ar bērniem nocirstu savu Ziemassvētku eglīti. Dažādu apsvērumu dēļ, iespējams, šogad nevēlēsities tradicionālu eglīti. Mums ir labas ziņas – ir dažādi citi veidi, kā pagatavot Ziemassvētku eglīti.


No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
"Ziemassvētki burkā" darbnīca
Piparkūkas, cepumi vai speķa pīrāgi, ko gan nevar salikt burkā.
Dažbrīd šķiet, ka pat centrālā apkure tā īsti nespēj piesildīt māju. To var vienīgi siltu piparkūku vai cepumu smarža svētku laikā, kad līdz ar karstā gaisa mutuli, kas izplūst, atveroties krāsns mutei, mājās ienāk arī omulīga atmosfēra un mājīguma smarža.
No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2h
Ziemassvētku viktorīna "Domā līdzi"
Beidzot ir iespēja noskaidrot, kuri kolēģi ir erudītākie un zinošākie visā birojā. AIzraujošs pasākums 2h garumā. Divi raundi, katrs stundas garumā - viktorīna būs pa spēkam ikvienam.
Jautri, aizraujoši un galvenais iespēja iepazīt komandas biedrus!

No 500 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums 1h
Eglītes rotājumu darbnīca
Mājās eglīte tiek uztverta kā ģimenes svētku dekors, un, protams, nevieni Ziemassvētki neiztiek bez rotājumiem. Tradicionāli mēs pušķojam egli, lai tā būtu skaista un mājīga, vislabāk to izdekorēt ar paštaisītiem skaistiem, interesantiem, oriģināliem, unikāliem un arī personiskiem Ziemassvētku rotājumiem no dažādiem materiāliem

No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Ziemassvētku kartišu veidošanas darbnīca
Piedāvājam piedalīties Ziemassvētku kartīšu modelēšana darbnīcā, kuras laikā taps īpaši unikālas kartītēs kam piemīt virkne priekšrocību - tās var aptaustīt, tajās var sajust sveicinātāja personisko pieeju, tās var paglabāt skapī piemiņai vai nolikt uz kamīna malas, šādas kartiņas ir šķietami mīļākas un siltākas!
No 550 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
CAPS! Ziemassvētku šokolāde
Šokolādes Ziemassvētku vecītis ir novecojis! Laiks lieliskām trifelēm. Uz mēles kūstošas šokolādes maigums, dažādu pildījumu garša. mmmm...
Ziemassvētki ļoti smaršo pēc šokolādes un mandarīniem. VArētu jau apgleznot mandarīnus, bet tomēr labāk nē. Jo mums ir lielisks piedāvājums sadarbība ar CAPS šokolādes ražotni

No 560 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums 1h
Puzuru darbnīca
Latvieši, svētkus gaidīdami, vienmēr ir pušķojuši māju.
Puzuri ir vieni no senākajiem Ziemas saulgriežu rotājumiem, kas latviešu sētas greznojuši jau krietnu laiku pirms šobrīd zināmākā un galvenā Ziemassvētku rotājuma - eglītes. Puzurim ir ne vien spēcīga mitoloģiska nozīme, bet arī ļoti smalka dekoratīva funkcija.


No 570 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 2h
Monētu kalšana
Iespējams iepazīt gadsimtiem seno kalēja amatu - Jūsu birojā.Izgatavot savu unikālo monētu - uzņēmuma jubilejā, darbinieka dzimšanas dienā vai ikdienas svinēšanai.
Parasti tiek kaltas vara monētas 20 mm diametrā, bet atsevišķos gadījumos tiek kaltas ar diametru 25 mm un var izvēlēties citu materiālu, kurš atšķiras ar krāsu un cietību.
Nepieciešams savlaicīgi saskaņot monētu skici ar tehniskajām iespējām.
Pasākums iespējams telpā ar isturīgu un stabilu grīdu.
No 400 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums: 1h
Laimes liešana
Laimes liešana vecā gada vakarā ir viena no pazīstamākajām tradīcijām, un, šim zīlēšanas paveidam ir diezgan sena vēsture, kas nākusi jau no senās Romas. Senajos laikos alvas un svina sakausējumus izmantoja tieši tādiem pašiem mērķiem, kā to dara cilvēki pašlaik, proti - lai zīlētu nākotni, bet Romieši to darīja nevis jaungada svinību laikā, bet gan visu cauru gadu, un bija speciāli zīlnieki, kas ar to nodarbojās.

No 550 EUR
Minimālais pakalpojums ilgums 1h
Pakavu darbnīca
Ir dzirdēts, ka latvieši esot māņticīga tauta. Lai gan ikdienā spējam būt pietiekami racionāli, tomēr bieži vien spļausim pār plecu un piesitīsim pie koka, lai novērstu kādu ļaunu negadījumu, kā arī noteikti mēģināsim izvairīties no melniem kaķiem, kas šķērso mūsu ceļu. Un, protams, neaizmirsīsim arī par laimes pakavu pie durvīm!
No 550 EUR
Spēles ilgums 1,5 - 2,5h
PASTAMĀNIJA. Jums pienācis pasts.
Programma, kas radītas īpaši svētku laikam. programma var būt gan kā pasākuma centrālais notikums, gan papildināt jau esošu Jūsu radītu pasākuma scenāriju.
Svētku laiks mums daudziem saistās ar apsveikumu vēstuļu rakstīšanu un saņemšanu. Tāpēc, izceļot šo svētku tradīciju, radīta programma ''Pastamānija''.
Pasākuma daībnieki tiek sadalīti komandās vai veido komandas, balstoties uz galdiņu skaitu svinībās. Katra komanda saņem pastkasti, kurā komandai "atsūtītas" 40 svētku vēstules. Katra aploksne ir numurēta, un tajā slēpjas kāds uzdevums. Katru uzdevumu atsūtījis kāds personāžs, kuram jāpalīdz atrisināt kāds stāsts....

*komandā līdz 8 personām
No 700 EUR
Spēles ilgums 2h
Triku kaujas!
Triku kaujas ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, cenšoties izpildīt 1 minūtes laikā dažādus trikus. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai, gan kalpot kā atsevišķa programma.

Ierodoties uz spēlēm, dalībnieki tiks sadalīti komandās. Komandām būs jāpilda dažādas sarežģītības izveicības uzdevumi - triki. Uzdevumos komanda piedalās pilnā sastāvā vai, sekojot spēļu vadītāju norādījumiem, izvirza dalībai konkrētu skaitu komandas pārstāvju.
No 920 EUR
Minimālais pakalpojuma ilgums 2h
Svētku momentfoto - FOBOFOTO
Izklaidējoši un paliekoši – Fobo palīdz vienoties kopējā priekā, kopējā notikumā, kopējā fotogrāfijā. Ar Fobo momentfoto tas pieredzēts jau daudzkārtīgi, cilvēki burtiski atdzīvojas – jūtas brīvi, ākstās, ķēmojas it kā spoguļa priekšā, tikai šim "spogulim" ir atmiņa – fotogrāfija, kura atkal un atkal ļaus vēlreiz izdzīvot šo īpašo mirkli.
Svētku dizains gan fotoizdrukām, gan svētku fotoatribūtika.

No 450 EUR
Pieteikt patiesu "Prieku darbā"!
Aizpildiet pieteikuma anketu un īsā laikā ar Jums sazināsimies!
Komentārā aicinām norādīt arī adresi, pasākuma tematiku un citas detaļas, kas varētu palīdzēt ātrākai komunikācijai.
SAZINIETIES AR MUMS
Benefits SIA
Esam atvērti sadarbībai!
Prieka darbā nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr esam gatavi jauniem piedāvājumiem
Vari piedāvāt interesantus pakalpojumus izbraukumos?
Ievadi informāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!
Prieks ir lipīgs!